Acibadem Maslak

Acibadem Maslak è specializzata in PMA / FIVET e trattamento dell’infertilità. Fondata nel 1996, questa clinica certificata JCI si trova a Istanbul, in Turchia. Vedi le recensioni dei clienti, le foto prima/dopo e chiedi i prezzi per gli interventi chirurgici all’estero. Compila il modulo per una pre-diagnosi gratuita. Risposta rapida.

Acibadem Maslak, Istanbul, Turchia

Acıbadem Maslak offre servizi diagnostici e di trattamento nel campo dell’infertilità utilizzando apparecchiature di radioterapia.

Il ricovero dei pazienti è iniziato nel 2009, Acibadem Maslak ha raggiunto la capacità di 364 posti letto su un’area interna di 106.000 m2 ed è ora il più grande ospedale di Acıbadem nell’ambito del progetto di espansione completato nel 2018. L’ospedale ha ricevuto l’accreditamento internazionale di qualità accreditato da JCI.

L’ospedale Maslak Acıbadem dispone di 231 camere per pazienti, tra cui 196 camere standard. L’Acıbadem Maslak dispone di 16 sale operatorie di chirurgia generale, 2 sale per la fecondazione in vitro e 36 letti per terapia intensiva.

L’ospedale Acıbadem Maslak ha ottenuto la certificazione LEED Gold. La certificazione LEED è stata lanciata nel 1998. Si tratta di un sistema di certificazione ecologica degli edifici sviluppato dall’U.S. Green Building Council (USGBC).


Specialità della clinica:

PMA / FIV
Inseminazione artificiale
Congelamento degli ovociti
Congelamento degli embrioni
Valutazione della fertilità
Test ormonale
FIV – Fecondazione in vitro
Consultazione FIVET
Consulenza in Medicina della Riproduzione

Servizi offerti

Trasferimento dall’aeroporto
Alloggi per famiglie
Wifi gratuito
Prenotazione alberghiera
Servizi di interpretazione
Lavanderia
Trasferimento delle cartelle cliniche
Camere accessibili alle PRM
Consultazione via internet
Farmacia
Telefono in camera
Camere private
Riabilitazione
Precauzioni alimentari
Servizi di traduzione
TV in camera


Città : Istanbul – Paese : Turchia – Fondata nel 1996 
Accreditamento : JCI Accredited – Lingua(e) parlata(e) : Arabo, Inglese, Italiano, Tedesco, Francese


Recensioni di Acibadem Maslak

faruk çalışkan
faruk çalışkan
15:17 03 Aug 20
Kolon kanseri hastasiydim. Hastanede gokhan hocam aslihan hocam tarafindan kemo terapi gordum cok degerli doktorlar sayelerinde tumorler kuculdu. Alanlarinda tekler. Asli hemsire ve faruk hemsire cok ilgili guler yuzlu idi. Cihan hoca ilter hoca halil hoca tarafindan cok kapsamli bir ameliyat oldum. Sayelerinde kanser tumorleri alindi bitmek uzere olan bobregim kurtarildi. Ilgileri alakalari hastaya yaklasimlari cok iyiydi. Alanlarinda hepsi bir numaradir. F blok 2. Katta 15 gun yattim hemsirelerinden sevkat merhamet ve isine sımsıkı sarıldiklarina sahit oldum. Cok haklari gecti. Isimlerini yazsam birkacini unutsam cok buyuk ayip olur diye yazmiyorum. Hepsi cok tatli insanlar.
yasemin cetın
yasemin cetın
06:19 31 Jul 20
1 ay önce elimde oluşan kırıktan dolayı acil servise gittim. Op.Dr. Gökhan Karademir iyileşme sürecini çok ilgili , güler yüzlü bir şekilde takip etti.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, herşey çok güzel ilerledi.
IRFAN KARSLI
IRFAN KARSLI
18:58 07 Dec 19
Acıbadem Altunizade negatif tecrübemizden sonra tereddüt ile gittiğimiz Maslak şubesinden çok memnun kaldık. Zekeriyaköy şubesinden acil olarak ambulans ile geldiğimiz hastanede çok yakın ilgi ile karsilandik. Hemen işlemlere başlanıp gerekli bütün bilgilendirmeler yapıldı. Sabahında endoskopide gerek doktor gerek de hemşire arkadaşlar çok sıcak ve ilgili idiler. Ayrıca hastanenin özellikle pediatri bölümü bir çocuğun hastane fobisini kıracak kadar güzel dekore edilmiş ve her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış. Gerek fiziksel, gerek tıbbi yaklaşım anlamında A+ bir hastane.
nezih pakalin
nezih pakalin
10:53 29 Jul 20
Prof.Dr Cihangir Tetik ‘e el parmağı eklem kırığı ameliyatımda şahsıma göstermiş olduğu samimi , güleryüzlü ,anlayışlı tavırlarından ve ameliyatımda ki başarılarından dolayı tüm içtenliğimle teşekkür etmeyi borç bilirim...İsmail Nezih PAKALIN
C.Armagan Aygunoglu
C.Armagan Aygunoglu
17:37 12 Apr 22
Kiz cocugum Acibadem Maslak hastanesinde skolyoz ameliyati oldu , Hollanda ‘daki sigortamiz onay vermemesine ragmen ilerleyen bir dereceyle kendimizi burda bulduk . Dunyaca unlu BCC ‘de sıkça izledigimiz muhtesem profesor Ahmet Alanay’i arastirdim ve kararimi verdim , O nerdeyse biz orda olmaliydik , minnettarim .Hastane her acidan 5 yildizli otelden de daha iyiydi , 2 gun fazladan yatiş yaptik , kimseye ihtiyac duymadan bebekler gibi bakildik . Şimdi kontroller icin sık sık geliyoruz . Ekibe ve profesorumuze tesekkurler , Ne kadar övsem azdir 🙏🏻❤️
C.Armagan Aygunoglu
C.Armagan Aygunoglu
23:11 11 Apr 22
Kiz cocugum Acibadem Maslak hastanesinde skolyoz ameliyati oldu , Hollanda ‘daki sigortamiz onay vermemesine ragmen ilerleyen bir dereceyle kendimizi burda bulduk . Dunyaca unlu BCC ‘de sıkça izledigimiz muhtesem profesor Ahmet Alanay’i arastirdim ve kararimi verdim , O nerdeyse biz orda olmaliydik , minnettarim .Hastane her acidan 5 yildizli otelden de daha iyiydi , 2 gun fazladan yatiş yaptik , kimseye ihtiyac duymadan bebekler gibi bakildik . Şimdi kontroller icin sık sık geliyoruz . Ekibe ve profesorumuze tesekkurler , Ne kadar övsem azdir 🙏🏻❤️
Bilen Ev hizmetleri
Bilen Ev hizmetleri
04:34 27 Jun 20
Acıbadem Maslak Hastanesinde bir yakınımız Sn Profesör DoktorALİ RIZA KURAL tarafından Böbrek Ameliyatı geçirdi.Her şey çok başarılı oldu. Başta sayın Hocam ve değerli ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır.Aynı zamanda tedavi gördüğümüz 2A BLOK kat hemşireleri ,Hasta bakıcıları gerçekten işlerini büyük özveri ve çok iyi bir şekilde yaptıklarını belirtmek isterim.Milyonlarca teşekkürler, Tek kelime ile süpersiniz.Saygılarımla, Erhan Bilen
NURGÜL CESUR GÜNGÖR
NURGÜL CESUR GÜNGÖR
06:43 18 Jan 22
L'ospedale è molto pulito e bello. . nb. Sono stato operato dal suo medico, Burak Ertaş, è un medico molto premuroso e bravo. Ho subito un intervento chirurgico 3 volte prima, non ha aiutato diversi medici. Perché hanno rimosso solo la carne nella parte anteriore del mio naso, non la carne in la schiena, tutti i seni erano chiusi nella tomografia.Il mio naso era costantemente ostruito, sono andato su consiglio.Spero che questo intervento sia l'ultimo.
Nurcan Sayar
Nurcan Sayar
12:06 07 Jan 22
Salve, sono in ospedale con mia zia da circa 3 giorni, è passato quando ho detto emergenza, terapia intensiva, andare in camera ecc. Se abbiamo una situazione finanziaria, se il trattamento di mia zia continuerà, mi piacerebbe molto che lei restasse qui. Come accompagnatore, si sono presi molta cura di noi e di mia zia, ci siamo sentiti davvero speciali.È stata una grande fortuna per noi che il reparto di terapia intensiva dell'ambulanza del 112 ci abbia portato in questo ospedale perché era un ospedale a tutti gli effetti. L'infermiera dell'unità di terapia intensiva mi ha chiamato per farmi vedere da mia zia per farla sentire a suo agio, l'infermiera sorridente hn è venuta nella stanza e ha detto, se ne abbiamo bisogno, non esitare se ne abbiamo bisogno, all'inserviente che ha pulito il sedere di mia zia il più sorridendo possibile senza fare una smorfia, ha aperto il canale che mia zia ama e ha scherzato per farla sorridere.... ecc. questi sono solo quelli che mi vengono in mente per ora, grazie molto, felice di averti. amore.
Melek Kartal
Melek Kartal
08:36 18 Nov 21
Eşimin operasyonunu başarıyla gerçekleştiren, sadece hekim değil, güzel insan sayın Prof Dr Semih Halezeroğlu ve ekibine, Prof Dr Ender Semiz'e, Doç Dr Gökhan Ergene'ye, Kat A2 hemşireleri, özenli ilgili ve güleryüzlü yardımları için, Melike, Betül, Duygu ve Hakan'a, F3 katındaki hemşireler Emre Demir ve Yaşar Bayram'a ilgileri ve candan tavırlarına, ilke hanıma da teşekkürler, çok çok teşekkürler. Iyi ki varsınız, yollarınız aydınlık olsun, ellerinize, yüreğinize sağlık.
Zekeriye Temiz
Zekeriye Temiz
07:25 14 Nov 21
2-12 Kasım 2021’de prostat tedavimi MR Linac radyocerrahi yöntemi ile başarıyla gerçekleştiren Acıbadem Maslak Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Bölümü’nden Prof. Dr. Banu ATALAR ile ekibinde yer alan her konumdaki tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim. Elleri dert görmesin. Daha nice hastalarına şifa versin.Zekeriye TEMİZ
Meral Karaca
Meral Karaca
20:59 20 Jul 20
Bugün, arabam tam da otoparkınıza girerken bozuldu, zor parkedebildim. Otopark çıkışındaki görevli arkadaşlar çok yardımcı oldular, isimlerini alıp tek tek yazabilmeyi isterdim...Buradan hepsine tekrar teşekkür etmek istiyorum, çok profesyonelce davrandılar, sorunuma çözüm bulmaya çalıştılar. Keşke heryerde böyle davranışlar görebilsek.... 😊👍👏👏👏👏
Ali Ataseven
Ali Ataseven
21:02 24 Aug 21
20 haziran gunu geçirdiğim trafik kazası nedeniyle acıbadem hastanesine ambulans ile getirildim nöbeti bitiminde çıkmak üzere olan ve mesai saatleri bittiği halde benimle ilgilenen ortopedi ve travmatoloji dr natig valiyev doktorum bana ilk müdahaleyi yaptı ve sevk için beklemeye aldılar. Iki gün bekledim ve hiç bir hastaneye sevk alinamadi . Bu geçen 2 gün sure zarfında hastane hemşire ve personelleri her dakika yanımızdaydı. Serumlarımdan antibiyotiklere kadar her dakika yanımızda oldular nerdeyse başımızdan hiç ayrılmadılar diyabiliriz . Sevk çıkmadığından dolayı maddi imkanlarımız yetersiz kaldığı için, hastane yönetimi ve dr natig bey aldığı kararla beni minumum fiyatta ameliyatımı gerceklerstirdi . Ameliyat sonrası natig hocamın kontrol altında odaya getirildim bu süre zarfında 12 gün boyunca hastanede kaldim o süre zarfindada buz tedavisi yapildi hemşireler ağrı kesici antibiyotik serumlar aralıksız hergun yapıldı. Hastaneden taburcu olup eve geldiğim süreçte hiç bi ücret talep etmeden kendisine sadece rontgen filmlerini götürüp baktığı için tedavilerime devam ettiği için maddi manevi her zaman yanimda olduğu için her ağrım sancim olduğunda aklıma takılan her soruda aradığımda bi telefon kadar yakınımda olduğu için sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum Allah razı olsun . Dunyada kötü insanlar olduğu kadar iyi insanların da olabileceğini gösterdiğiniz için çok çok teşekkür ederim. Acıbadem hastanesine ,hemşirelerine, personellerine yönetimine ve dr natig beye saygilarimi sunar iyi çalışmalar dilerim .
İsmail Demir
İsmail Demir
00:24 23 Aug 21
Eşim aşı olsun diye gittik arabada yeni doğmuş çocuğumuz var. Valeye şurda iki dakika durabilirmiyim diye rica ettim parasını ödemeden bekleyemezsiniz dedi. 30 lira ödeyip 5 dakika sonrada çıktım.Parasında değilim hastanenin tavrı çok çirkin bu kadar paragöz bir anlayış ve anlayışsızlık görmedim. Şahsen zaten gittiğim bir hastane değil. Şu hareketten sonrada asla gideceğim bir hastane olmayacak kendisi.Eşim aşı olsun diye gittik arabada yeni doğmuş çocuğumuz var. Valeye şurda iki dakika durabilirmiyim diye rica ettim parasını ödemeden bekleyemezsiniz dedi. 30 lira ödeyip 5 dakika sonrada çıktım.Parasında değilim hastanenin tavrı çok çirkin bu kadar paragöz bir anlayış ve anlayışsızlık görmedim. Şahsen zaten gittiğim bir hastane değil. Şu hareketten sonrada asla gideceğim bir hastane olmayacak kendisi.
Zeynep Çakır
Zeynep Çakır
20:14 28 Jul 21
Öncelikle doktorumdan çok memnunum ve şahsım adına tanıdığım için çok mutluyum. ORTOPEDİ KAYAHAN KARAYTUĞ İLGİSİNE SAMİMİYETİNE İŞİN EHLİ OLMASI SİZİ OKADAR RAHAT LIK HİSSİ VERİYORKİ. AĞRILARIM ÇOKTU AMELİYAT OLMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLERKEN TEDİRGİNLİK YAŞAMADIM OKADAR GÜVEN İÇERSİNDE HER SORUYU CEVAPLADI SABIRLA KALÇA PROTEZİ AMELİYATI OLDUM VE AĞRILARIM YOK🤗 VE HEMŞİRELERDEN KAT GÖREVLİSİNDEN VE EMEĞE GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. RABBİM HERKESİN YÜZÜNÜ BÖYLE TEBESSÜM İÇİNDE BIRAKSIN. EMEĞİYLE BAŞARISIYLA İLGİSİYLE TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİM HOCAMA RABBİM KORUSUN VE BÜTÜN DOKTORLARIMIZI SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIZeynep Çakır
aycan gun
aycan gun
18:43 06 Jul 21
15 gün yatıp şifa bularak çıktığım bu hastanede , baş hekiminden , temizlik görevlisine kadar bütün hastanenin tanı ve tedavi başarısı , insan ilişkileri , temizlik ve güler yüzleri için teşekkür ediyorum. Özellikle Prof. Dr. BANU ATALAR’ın yönlendirmesiyle Prof. Dr. ÖZLEM ER , yardımcı asistanına ve hemşiresi HACER HANIMA , servis bölümünde hizmet veren BAŞAK hanım ve diğer hemşirelere ve görevli arkadaşlara, beyin cerrahisinde operasyonumu gerçekleştiren değerli hocam Prof. Dr. İLHAN ELMACIYA , Uz. Dok. RAMAZAN SARI , Hem. RAMAZAN SEYİTOĞLU , Hem. GÖKHAN GÜNEY , Sek. EMİNE COŞKUN ‘a. Endokrinoloji servisinde moral ve motivasyonumu yükseltip tedavimi yapan Prof. Dr. NESLİHAN KURTULMUŞ hanıma , sağlığıma kavuşmama vesile olmalarından dolayı teşekkürü bir borç biliyorum , sonsuz teşekkürler ediyorum. MEHMET MANAS
ebru yeşiloğlu
ebru yeşiloğlu
08:57 29 Aug 20
27 Ağustos tarihinde Prof.Dr Mete DÜREN tarafından troid ameliyatım yapıldı.Kendisi bir doktordan çok ailemden biri gibi davrandı bana.Onu gördüğünüzde zaten kendisine çok güven duyuyorsunuz.Ameliyattan 2 gün sonra telefonumu bizzat kendi arayıp nasıl olduğumu sordu ki bu bile onu mükemmel bir doktor yapıyor bence.Çok önemli bir teşekkürüm de ameliyattan sonra odama geçtiğimde benimle ilgilenen sağlık personeline.Bir tanesine bile tek bir olumsuz yorum yazamam.Hepsi çok ilgili,çok güler yüzlüydü.Hatta eve geldikten sonra ilk defa keşke 1 gece daha hastanede tutup benimle ilgilenselerdi dedim.o kadar ilacı zamanını 1 dakika bile geçirmeden verdiler bana,odama her girdiklerinde güleryüzleriyle bana kendimi iyi hissettirdiler.
HaLiL o
HaLiL o
16:05 30 May 20
Hastaneden daha çok bir otel gibi. Hijyen ve kalitesi çok güzel. Personeli çok ilgili. Konfor, temizlik ve hizmet çok kaliteli. Tebrik ediyorum ve böyle güzel hastanelerin sayılarının artmasını diliyorum.
Mario Marino
Mario Marino
20:31 15 Aug 19
Buon ospedale anche se privato
uğur ergin
uğur ergin
20:41 28 Jul 20
Hastane guzel doktorlar asistanlar ilgililer ama cok bos sey var hastaneye 3 ayda bir bi ton para oduyorum dunya mutfagi denen yemekler var 1 tabak makarna 30 tl? Ne alaka plastik bardakta cay 10 tl? Cok pahali bir rontgen 1000 tl olmamali birde doktor yakiniyiz NOT:hastanede yakininiz calisiyorsa biraz indirim yapiyorlar temizlikci olsa bile
Yaşar Bey
Yaşar Bey
06:27 20 Jun 21
Acıbadem doktorumuzun yönlendirmesi ile kulak işitme testi için ziyaret ettik. İkidir girişte kayıt bankosunda sorun yaşıyoruz. İlkinde randevumuz olmasına rağmen tam 45 dakika bekletildik, ikincisinde de prosedürü tam olarak bilmeyen görevli ile muhatap olduk. Yani bir kere rahat ve sorunsuz bir giriş saglayamadik! Sanırsın ücretsiz aradan dereden rica minnet içeri giriyoruz! Bu durum bu hastaneye yakışmıyor. Bankoda oturan kişinin nitelikli, pratik, koordinasyon becerisi yüksek kişiler olması gerek.
selcan ergin
selcan ergin
18:54 27 Sep 20
Super one chambres d'hôpital, les médecins sont intéressés, tout est une seule herbe légendaire, les gens paient pour cela partout dans le monde, et quand il est ouvert, cela s'appelle une cuisine à fumée pour un repas de 5 lires 30 40 TL
Nuri Uzuner
Nuri Uzuner
16:13 26 Oct 21
PCR Testi ne yabanci ülke vatandasi oldugumuz icin 980 TL istendi. Yerli vatandasa ücret 250 TL. Kabul etmememiz üzerine fiyat üzeri indirim yapabiliriz denildi. Ödemeye gidince sadece 250 TL istenildi.Burda diskrimine olayi mevcut. Kabul ederseniz asil ücretin neredeyse 4 katini ödüyorsun.
Vivek Chand
Vivek Chand
14:12 13 Jun 21
I lived nearby for 6 years in Istanbul. Having used them for different issues over the years, I found them to be mainly focused on extracting as much fees as they could without much sympathy. What was unusual was that the facility was top quality but the major weaknesses were far bigger negatives:- hard to find English speaking staff. The international desk is not the most efficient- fees were always an issue. And if you are a foreigner then expect a much higher range, in fact expect them to levy charges they did not disclose to you upfront.- Emergency facility on weekends was not ideal. Doctors were not prompt, language issue, diagnosis and treatment was sometime sub optimal.In my last 2 years we started using Amerikan hospital which was better on most counts but a bit of a drive for us. In summary Acibadem is mainly focused on extracting maximum cost from you so be warned. They are owned by a private equity company so no surprise there. As a foreigner, you will not find it user friendly or reasonable
Merve Perk Arıkan
Merve Perk Arıkan
07:08 11 Jun 21
Eşimin muayenesi için gittik. Acıbadem özel sağlık sigortamız var. Muayenede MR istendi, muayene ve mr için toplam 600 civarı bir ücret ödedik fiyat normal geldi doktordan da memnun kaldık daha sonra farklı bir durum için de doktor kan tahlili istedi. Eşim rutin bir kan tahliline 1000 lira civarı bir ücret ödedi şok olduk! Ortalama özel hastanelerde ÖSS sayesinde kan tahliline ücret bile alınmazken, Acıbadem’in kendi sigortasına sahip olduğumuz halde 1000 liralık fatura çıkarmaları gerçekten inanılmaz. Haa bir de bu kadar para harcadıktan sonra otoparka da para vermeniz gerekiyor, ironik.
Selin Bozkurt
Selin Bozkurt
00:54 24 Apr 22
Bu hastaneyi asla tercih etmeyin 24 saat açık olması gereken acil bölümüne asla ulaşamıyorsunuz gerçekten Allah belalarını versin 4,5 aylık ameliyatlı oğlum acılar içinde kıvranırken doktor olup olmadığını soracağım ama asla muhattap bulamıyorum yazıklar olsun nereden bulaştım çok pişmanım herşey parayı alana kadar tamamen müşteri gözüyle görüldüğünüz hasta muamelesi yapılmayan bir işletme burası hastane değil
Bluetal Exe
Bluetal Exe
21:40 04 Apr 22
Acıbadem Maslak Hastanesi'ne geçtiğimiz 2 ay içerisinde arkadaşım 3 kere KBB'a gitti. Kendisi yabancı uyruklu (çalışma vizesi ve özel sigortası mevcut) olmasına rağmen türkçesi aksanı dışında çok iyidir. Randevu gitmesine rağmen 1 keresinde 45 dakika bekletilip sonrasında doktorun müsait olmadığı söyleyip evine geri gönderildi. Oysa ki işten izin alıp gelmiştik. Neden randevu iptal bilgisi verilmediğini sorunca mail olarak atıldı cevabını aldık. Sistemde mailimiz yokken rastgele isimsoyisim.@gmail.com gibi bir mail kaydedilmiş ve oraya sözde mail atılmış. Fatura taleplerimiz sürekli ertelenmiş ve verilmemiştir. Acıbadem Maslak Hastanesi poliklinkte fatura kesiyor mu? Kesiyorsa neden 1 ay sonra e-fatura veriliyor? Hasta ilk günden talep etmesine rağmen. İletişim bilgileri yanlış alınmış savunmasını kabul edemiyoruz. Kameralardan bakılabilir. Yazılı olarak bile mail adresimiz verilmiştir. Bu sırada tanı raporlarını talep ettik ama tabii ki de bu hastane faturayı vermemekle beraber tanı raporunuda vermemiştir. 3. Muayene (ilaçlı tedavi sonrası) doktorumuz ilacın işe yaramayıp operasyonun gerekli olduğu kanısına hemen varıverdi. Tanıyı bilmeden bize operasyon sonucu veren doktorunuza teşekkür ederiz. Genel merkezi arayıp iletişim bilgilerini düzeltmek için 1 saat harcadıktan sonra tanımızı öğrenmek için acibademonline üye olmamız gerekiyormuş. Sadece kağıt olarak reçete verilen-fatura ya da tanı isteyince müşterilerini fazlaca yoran garip bir sistem. Faturayı hala bekliyoruz. Mevzuata aykırı-hasta memnuniyetini önemsemeyen-Maslak'ta olması nedeniyle genelde yabancıların buraya gitmesine rağmen yabancılara kötü davranan sözde Türkiye nin en iyi özel hastane grubu Acıbadem Maslak şubesinde mükemmel hizmet vermektedir. Kimseye önermiyorum! Özellikle yabancılara.
oyku ozalp
oyku ozalp
07:54 21 Mar 22
2 hafta önce MR çektirdik eşim için, raporu hala alamıyoruz Radyoloji bölümünden ve bin bir bahane üretiyorlar. Telefonla ulaşamıyoruz. Geri dönmüyorlar döneceğiz diyip.Doktor onaylamadı dediler, doktorun asistanıyla görüşüyorum, doktorun 2 haftadır hastanede olduğunu ve herhangi bir onayının da gerekmediğini belirtiyorlar.Ciddi bir meblağ ödüyoruz kaliteli hizmet almak için tercih ediyoruz Acıbadem Maslak hastanesini fakat bir raporu bile 2 haftada alamıyoruz.
Nahide Özer
Nahide Özer
09:39 24 Mar 22
Biz tüp bebek tedavisi için geliyoruz. Çok saçma sapan bir hastane. Şuan koridorda bekliyoruz. 3 saat oldu. Normal hastanelerdeki monitör yok. Kim neye göre muayene oluyor belli değil. Yurt dışından gelen hastalar sıraya girmeden alınıyor. Ödemelerin herhangi bir faturası yok. Bir torba parayı nereye ödüyorsunuz belli değil. Buraya gelip de sinirlerinizi bozmayın. Hiç tavsiye etmiyorum. Daha düzgün sistemli hastanelere bakın. Bu hastanenin sadece reklamı var. İçi boş.
murat çelebiler
murat çelebiler
07:36 04 Mar 22
Acıbadem iyidir, süperdir dedikleri için fahiş muayene fiyatlarını kabul ederek muayene olmaya gittim. Sözüm ona Prof. olan birinden muayene oldum (3 kez) gerçekten rezalet ötesi. Güya özel hizmet diye gidiyoruz ama doktor 1 ay sonra gittiğimde beni hatırlamıyor adımı soyadımı verince de yine not almadığı için onu da hatırlamıyor. O kadar ilgisiz ki teşhisi bile beni şüphelendiriyor güven vermiyor. Başka hastane de başka doktora gitmek zorunda kalacağım maalesef. Gerçekten gitmeye hiç gerek yok paranıza yazık.
송지영
송지영
09:39 06 Jan 22
Come condivido le mie informazioni? Ho chiamato molte volte e ho inoltrato il mio indirizzo e-mail. Perché si forza il test PCR, che non riesce nemmeno a dare il risultato? e se uscissi positivo?che razza di sistema è questo!=====================================================Anche se non era obbligatorio, hanno forzato il test PCR e non hanno informato il risultato in alcun modo.Mi hanno costretto a fare un test PCR, mentre non è necessario. E sono passati più di 3 giorni ma nessuno mi dà il risultato. che sistema INGLESE!
a. bozkaya
a. bozkaya
09:53 05 Jan 22
Yabanci olan kizarkadasima kontol icin randevu aldim ve hastaneye geldigimde Turklere 600 tl yabancilara 1600 tl oldugunu ve sistemsel oldugu icin bu konuda birsey yapamiyacaklarini soylemeleri kesinlikle kabul edilemez.ACIBADEM HASTANELERI TAKSICILER GIBI DAVRANIYOR.Aslinda yazilacak cok sey var fakat zaman kaybi olur ayrica baska yabanci bir arkadasim PCR testi icin 90 euro odemek zorunda kaldi ki pcr testleri 200-250 tl .Yatirimcisini mutlu etmek icin paragöz ACIBADEM hastaneleri hirsizdir.
Berk İlsever
Berk İlsever
13:51 03 Nov 21
Ozellikle yabanci uyruklu insanlara, soru sordugunda cevap veremeyen ve yardimci olamayan danismanizin, ayrica SOMPO sigortanin Japonya'nin en buyuk ikinci sigorta sirketi oldugunu bilemeyecek kadar cahil calisanlarinizin bu sirketin ismini duydugunda dalga gecercesine gulmesi, sizin sirket olarak ne kadar dusuncesiz, igrenc ve insanligini kaybetmis bir sistemin tam ortasinda oldugunuzun gostergesidir. Doktorunuz bile hesap sorar gibi neden hastasinin cikip gittigini ve gelmeyecegini sorarsa gerekli cevabi alacaktir, o ve onun gibi empati yoksunu, kendini ust sinif zanneden zavalli calisanlariniz oldukca SIZ DAHA COK KAYBEDERSINIZ. Insani memleketine dondugune donecegine ancak siz ve sizin gibiler pisman eder!!!
ömer Çaldağ
ömer Çaldağ
18:55 03 Oct 21
Verdiğiniz paranın karşılığını almak istemiyorsanız buraya gelin.Bütün hemşireler danışmanlar yeni mezun 20 21 yaşlarında.Dünyadan bir haberler.Çalısanların çoğu havalı hemşire geliyor hemşireden bir şey rica etmeye korkuyoruz.Hepsi nazlı ,hizmet nedir bir haberler.Ama onların suçu yok tabi ucuz adam çalıştırıcam diye onları buraya koyanlarda problem.Ama acıbadem maslak sadece lüx bir binadan ibaret buna inanın.
Hasan EREN
Hasan EREN
10:04 26 Aug 21
Hastane değil alışveriş merkezi. Verdikleri sağlık hizmetlerinin yetersizliği bir yana, çoğu "prof" doktorları hiçbir açıklama yapmadan size sürekli feragatname imzalatma peşinde. 100% karşılayan sağlık sigortamız olmasına rağmen her işlemi bizden tahsil etmeye, sürekli fazladan fatura çıkarmaya çalıştılar. Yeni doğan bebeğimizin çıkışta yapılması gereken testleri yok, pediatrist gözüyle şöyle bakıp muayeneyi bitirdi. Yapılması gereken testi yapmayın pişkince "unutmuşuz olur öyle" diyebiliyor. Rezalet bir işletme. Tek artısı hemşireler, hastabakıcılar gerçekten çok düzgün. bunun dışında beş para etmez.
Tolga Yalkin
Tolga Yalkin
14:15 17 Aug 21
Eşim aşı olsun diye gittik arabada yeni doğmuş çocuğumuz var. Valeye şurda iki dakika durabilirmiyim diye rica ettim parasını ödemeden bekleyemezsiniz dedi. 30 lira ödeyip 5 dakika sonrada çıktım.Parasında değilim hastanenin tavrı çok çirkin bu kadar paragöz bir anlayış ve anlayışsızlık görmedim. Şahsen zaten gittiğim bir hastane değil. Şu hareketten sonrada asla gideceğim bir hastane olmayacak kendisi.
Pinar Kunt
Pinar Kunt
05:47 10 Aug 21
Kesinlikle tercih etmemeniz gereken bir hastane. Annem ilac alerjisi nedeniyle hastanenin acil servisine gittiginde vaziyetinin ciddiyeti farkedilmedi ve uzunca bir sure bekletildi. Tam baska hastaneye gitmek uzereyken, tesadüf eseri mesaisi biten bir doktor tarafindan durumunun ciddiyeti farkedildi ve bunun uzerine tedavisine baslandi.
asya ko
asya ko
11:47 16 May 21
80 yasinda iki kisi koluna girerek getirdigimiz kadini hes kodu yokmus diye kapidan geri cevirdiler. Soyledikleri sekilde hastaya kodu almaya ugrastik sistem vermedi hicbir sekilde yardimci olmadi acildeki isletme muduru oldugu soylenen bir kadin. Siz nerede yasiyorsunuz vatandaslik gorevlerinizi bilmiyorsunuz diyor. Bizim var tabi ki, hasta 80 yasinda okuma yazmasi yok telefonu yok, bilmiyormus iste alamamis, kapidan kovmak nedir? Ben bu kisinin covid tasimadigini nereden bileyim diyor. Tasisa da alacaksin zaten hastane burasi! Yillardir gittigim hastane, iyi muamele gorur diye hastayi goturdum ben sebep oldum, bir daha kendim de asla gitmem.
Scuty
Scuty
15:40 08 May 21
Les médecins vont bien, mais toutes ces dames qui vous guident gonflent la facture de manière dégoûtante.Ils peuvent extraire 100 euros de plus de la carte de ma mère, et ils le feront à chaque occasion.Le pcr de l'entrée est de 50 euros et non de 80 et vous pouvez simplement dire que vous l'avez fait (personne ne s'en soucie)Donc1. payer en espèces2. Consultez la liste des prix avant3. Demandez à recevoir4. S'ils commencent à être offensés et agressifs si vous demandez une réception (c'est arrivé à ma mère), demandez simplement au gérant. Il nettoiera les eaux et vous donnera le juste prix (qui était de 300 euros de moins dans notre cas).5. En tant qu'étranger, soyez très prudent. Cet endroit vous arnaquera en toute occasion, alors soyez prêt à vous battre pour vos droits.Bonne technologie médicale, mais service dégoûtant.
Ozkan Tokel
Ozkan Tokel
16:16 28 Apr 21
Quand mon enfant a une fièvre de 39,5 degrés, je vais à la douleur Maslak. Le personnel du comptoir dit que notre médecin n'est pas disponible pour le moment, veuillez patienter un peu. Je dis bien sûr, je commence à attendre 15 minutes plus tard, quand j'ai demandé si le médecin était toujours disponible, on a répondu à l'hôpital comme qui attendiez-vous. Honte à ceux qui sont venus à l'hôpital pour vous faire confiance.
Özgür Bulut
Özgür Bulut
01:41 12 May 21
Hiç memnun kalmadık eşim 2kez tüp bebek tedavisi gördü 2sinde de olmadı olmasını geçtim sebebini bile acıklayamadılar hiç bir sorun yok diyorlar tekrar dene yani ne demek iyi para duzagı anlaştıgmız ücretin bile cok üstü cıktı sadece hastanenin adı var
Yasin Yuksel
Yasin Yuksel
18:52 16 Aug 20
19 Temmuz 2020 Pazar günü eşimin kalp çarpıntısı ve nefes darlığı şikayeti üzerine evimize 5 dk mesafede olan Maslak Acibadem hastanesinin acil bölüme götürdüm. Eşime acil bölümünde kardiyolog ve dahiliye uzmanı baktı. Bize vücuttaki demir oranının arttırıcı demir iğnesi ve çarpıntı giderici verip eve yolladılar. Bu günü seyreden 3 gün boyunca eşimin şikayetleri devam etti. 3 günün sonunda yeniden hastaneye gittiğimizde eşimin akciğerinde emboli oluştuğunu tespit ettiler.Özet ile eşim 3 gün boyunca akciğerlerinde emboli ile gezdi. 6 aylık bebeğimiz var. 3 gün boyunca yüksek olum riski ile gezdik. Acil bölümünde yapılan tüm tetkikler elimizde. Konuyu sonradan araştırınca öğrendik o gün acil bölümünde yapılan tetjilerden birisi D-DIMER testi. Normal şartlarda 300 ila 500 arasında olması gereken referans değer o gün Maslak Acibadem Hastanesinde Eşine yapilan yapılan teste 1400 referans değerde çıktı. Bu değer kan pıhtılaşmasinda bir sorun olduğunun açık bir göstergesi.Zor şartlarda özveri ile çalışan doktorlarımıza ve tüm sağlık çalışanlarına saygımız sonsuz. Fakat Acibadem Maslak Hastanesi gibi bir kurumun 6 aylık bebek sahibi bizi 3 gün boyunca böyle bir ölüm riski ile basbasa bırakması akıl almaz bir olay.
Serdar Civak
Serdar Civak
08:41 07 Aug 20
Bir arkadaşımızın ameliyatı üzerine üç gün gel gitlee yaptık otoparkta müsayit yere çekiyordum sorun yoktu fakat son gün taburcu olacakken düzenbaz valeler ile karşılaştık. Misafirlerimin yanında “biz yokken çekebilirsiniz ama biz varken olmaz” şeklinde konuşmalar geçti. Böyle güzel bir hastaneye Deynekçi koysalardı daha iyiydi!
Cem
Cem
10:56 14 Jul 20
Büyükdere Caddesi üzerinde araç kullanırken ve hastanenin önünden geçerken çok dikkatli olun. Ambulanslar hastaneye giriş ve çıkış yaparken hızlı akan trafiğe rağmen siren çalma ve sinyal verme zahmetine girmiyor, kırmızı ışıkta geçiyor, tersten giriyor. Kesinlikle hasta taşımadıkları zaman, durumun acil olmadığının çok belli olduğu zamanlarda da bunu yapıyorlar. Kaçtır ambulanslar ve diğer araçlar arasındaki kornalaşmalara ve küfürleşmelere tanık oluyorum. Bu hastanenin devamlı ve düzenli bir müşterisi olarak bu durum beni hastaneden soğuttu. Bu sabah bir tanesi yüzünden çok büyük kaza oluyordu. Bir elinde telefon, yanındakiyle gülüşerek Hacıosman yönünden gelerek, kendisine kırmızı yandığı halde Maslak yönü şeridine aniden döndü, sinyal bile vermeden. 6-7 araba acı fren yaparak zor durduk, zincirleme kazadan son anda kurtulduk. Kornaların hastaneden duyulduğuna eminim. Bu hareketi, habersiz seyir eden 6-7 arabaya 10 metre mesafeden yaptı. Haksız olduğunu bildiğinden hemen kaçtı hastanenin otoparkına. Bir şey diyemiyorum, yazık. Olur da bu yorumu görürseniz dikkate alın, hayatınızı kurtarabilir.
Selim SeloLife
Selim SeloLife
16:39 28 Oct 18
A éviter
Voir les autres avis

Approfittate di una
pre-diagnosi GRATUITA!

Su richiesta e senza
alcun obbligo da parte vostra.

Consultazione gratuita al 100%. Analizziamo la vostra situazione, le vostre esigenze e aspettative. E stimiamo il budget necessario per : Volo + Hotel + Taxi + Chirurgia.

In ogni momento, si rimane sempre in totale controllo del processo. Serenità totale.

 

Modifica / Reclamo / Segnalare un errore?

‍👩‍⚕ Richiedi un preventivo ➡️