Dünyagöz Hospital

Dunyagoz Antalya Antalya

Dunyagoz Antalya è specializzata in chirurgia estetica. Fondata nel 2010, questa clinica accreditata JCI e certificata ISO 9001:2008 si trova ad Antalya, in Turchia. Vedi le recensioni dei clienti, le foto prima/dopo e chiedi i prezzi per gli interventi chirurgici all’estero. Compila il modulo per una pre-diagnosi gratuita. Risposta rapida.

Dunyagoz Antalya, Antalya, Turchia

Dunyagoz Antalya fornisce servizi sanitari a livello nazionale e internazionale in un totale di 25 diverse sedi con una capacità giornaliera di 8.000 pazienti ambulatoriali e 1.000 interventi chirurgici. Il gruppo fornisce soluzioni a tutti i tipi di problemi legati alla salute oculare e perioculare con centinaia di metodi di trattamento diversi forniti in tutti i settori legati alla vista, utilizzando tecnologie all’avanguardia.

Il gruppo ospedaliero è diventato in breve tempo uno dei pochi centri di eccellenza al mondo, grazie alla sua tecnologia completa e costantemente rinnovata.

 

 


Specialità della Clinica :

Chirurgia Estetica
Sollevamento sopracciglia
Blefaroplastica

Servizi +

Trasferimento dall’aeroporto
Alloggi per famiglie
Prenotazione del volo
Wifi gratuito
Assicurazione sanitaria
Prenotazione alberghiera
Servizi di interpretazione
Lavanderia
Guida turistica
Assicurazione medica di viaggio
Consultazione via internet
Parcheggio
Farmacia
Telefono in camera
Camere private
Strutture religiose
Ristorante
Cassaforte in camera
Precauzioni alimentari
Servizi di traduzione
TV in camera


Città : Antalya – Paese : Turchia – Fondato nel 2010 
Certificazioni : JCI Accredited, ISO 9001:2008 – Lingue Parlate : Inglese, Tedesco, Russo, Turco


Recensioni Dünyagöz Hospital

oktay uluturhan
oktay uluturhan
19:39 22 May 22
Herkes Birgi beye teşekkür sunmuş güler yüzlü falan diye.Evet bende 3 ay önce üst göz kapağı ameliyatı oldum kendisine.Guler yüzlü ve samimi davrandığı için teşekkür ederim.Fakat bende değişen birsey olmadı.3 ay önce neysem şimdi de öyleyim hiçbir şey değişmedi.Her gün değişir umuduyla aynaya bakıyorum fakat değişen birsey yok.Ameliyattan hiç memnun değilim.Tavsiye edermiyim hayır.Bu bana ders olsun hiç araştırmadan koskoca dünya göz hastanesi mutlaka iyidir diye balıklama daldım.Üst göz kapağı ameliyatı olacaklara tavsiyem iyice arastirmadan bu ameliyatı olmayın.
under myspell
under myspell
05:00 29 Apr 22
I have visited hospital during my holiday, it was walk in emergency service. The hospital is very clean and staff was super friendly. I have been seen been seen by the doctor who explained what the problem is and provided with me with the treatment instructions and prescription. I was impressed how quickly I have been seen by the doctors and the fee was reasonable.
Rengarenk Dünyam
Rengarenk Dünyam
08:59 23 Feb 22
Hastanenize adım atmamla ilgi ve yardımlarınızdan çok memnun kaldımEkip olarak titiz davranış ve saygınız çok iyiydi 🙏Hastane müdürü Cevat beyin misafir olarak görüp ilgi ve alakası ; yönlendirmesi ve yardımları çok iyiydi 🙏Bu süreçte hep yanımda olup güler yüzle her daim benimle ilgilenen Eda Nur Hanım çok mutlu etti beni ♥️Doktorum Hakan Sivrikaya beyin çok bilgili, tecrübeli, başarılı olmasının yanında ,nazik davranarak gözlerimi sağlığına kavuşturduğu için teşekkür ederim 🙏Herbirinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletmek isterim 🙏🙏🙏
Ras Mag
Ras Mag
10:57 11 Jan 22
Great clinic. I did a full check up there. Doctor was very straightforward and informative. Stuff was great and very friendly. Special thanks to Eda, she helped me from the beginning to an end. She helped both with translation and explanations of my condition. I experienced a top level professionalism in this clinic. Recommended it afterwards to my family and friends.
Asiye SARIDOĞAN
Asiye SARIDOĞAN
10:28 11 Dec 21
Ben 19 Ekim 2021 'de doktorum Alper Özel'e lazer ameliyatı oldum . 7 yıldır gözlük kullanıyordum normalde uzağı göremiyordum gözlüğe alıştığım ve derecem büyüğümeye devam ettiği için yakını dahi göremiyordum ameliyattan en geç bir hafta sonrasına kadar hem yakın hem uzak tamamen netleşti ve ben sağlığıma kavuştum bu süreçte başta doktorum Alper hoca olmak üzere onun asistanı Canan hanım dahil çok yakından ilgilendiler . Lazer ameliyatı olmak isteyen varsa kesinlikle Alper hoca'ya olsun hem güler yüzü hemde her konuda çok yardımcı oldar . Lazer olmaya karar verenler Alper Özel'e uğrayın derim ...
Ivan Sergeev
Ivan Sergeev
05:21 29 Nov 21
Отличная клиника. Проходил диагностику и лечение с моим диагнозом кератоконус и центральная серозная хериоретинопатия. Ранее оперировался в МНТК им. Федорова, а также наблюдался в Мюнхенской клинике. И хочу Вам сказать, что уровень этой клиники не ниже немецкой, а стоимость ниже по-моему раза в 2. Отдельное спасибо переводчикам - Оксане и Минаре - очень приветливые и отзывчивые. В общем всем рекомендую! Честно говоря не ожидал такого уровня обслуживания от турецкой клиник )))
Regina Volkovitskaya
Regina Volkovitskaya
14:14 01 Nov 21
Делали две операции в октябре 2021 г по удалению катаракты и вставка линз на два глаза. Операции делал доктор-HAKAN SIVRIKAYA, сдержанный, не многословный и профессионал своего дела; все две операции прошли как "по маслу", никакого дискомфорта и осложнений не было. Сама больница и операционные чистые, все соответствует европейскому стандарту.Относительно персонала: в блоке, где делают операции , весь персонал очень заботливый и внимательный, но при входе где ресепшен, совсем другая картина: надо обращаться по несколько раз , что бы записали на осмотр, особенно это касается молодого мужчины на ресепшен, полное игнорирование пациентов, учитывая что разговаривали на турецком языке, но радует, что это - единственный минус в этой клинике. Поэтому, всем иностранцам, рекомендую сразу спрашивать при входе Ms.ЕDA YILMAZ, она решит все ваши вопросы и возьмет на себя полное сопровождение ваших приходов в клинику; очень внимательная и заботливая сотрудница , этой клинике очень повезло с ней!:) Всех заботливых сотрудников и конечно же нашего любимого доктора сердечно благодарим, любим Вас всех ♥ !
Ümit Özfakih
Ümit Özfakih
16:56 13 Oct 21
Aniden gelişen gözündeki retina yırtığı için antalyada dr Birgi Sönmezer”e randevu alıp gittim retinamda çok büyük bir yırtık olduğu ve acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi…sadece doktoruma bir süre bakıp evet bu benim doktorum dedim ve 1saat sonra amaliyat oldum…bu arada sağlık karnem amerikaya kadar hak tanırken doktorun sakin ve kendinden emin tavrı içgüdüsel olarak bana güven verdi…sonuçtan çok memnunum…daha sonra çevremden çok isabetli bir doktorda ve merkezde karar kıldığı defalarca söylendi…Başta drBirgi Sönmezer olmak üzere gerek ameliyet ekibi gerek diğer hastane personeline çok teşekkür ediyorum
Özlem Sezer
Özlem Sezer
14:59 21 Sep 21
Eşimde üveit hastalığı olduğu için gittik. Asla doğru düzgün ilgilenmiyorlar. Doktor kortizonlu bir damla verdi. Bir sonraki kontrolü 6 ay sonraya verdi. Eşim gözünün hala görmediğini söylemesine rağmen iltihap azalmış sorun yok deyip gönderdiler. Başka bir doktora gittigimizdeyse göz lenslerinin (kompakt lens değil) yapistigini ve bunun için bulanık gördüğünü söyledi. Bu yapışıklık önceki doktorun verdiği damladan sonra takip etmesi gereken bir yan etkiydi ve sağolsun kendisinin umurunda olmadı. O sırada kullandığımız damla ve tedavi sürecini anlattık ve kendisi tedavinin çok acemice ve yetersiz olduğunu açıkça söyledi. Şimdi göz içindeki yapışıklık için farklı bir tedaviye başladık sonrasında da uveit ile alakalı tedaviye başlayacağız. YANİ GİTMEYİN UZAK KALIN SADECE İSİMDEN İBARET BİR TİCARETHANE.
Mert Cevher
Mert Cevher
14:31 10 Sep 21
Lazer ameliyatı için dünyagözü tercih ettim. Üzerinden 3 ay geçmiş bulunmakta ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım gayet modern, temiz ve ilgi alaka yüksek bir şekilde süreç ilerledi. Ameliyat sonrasında günlük yaşantıma sorunsuz bir şekilde ve kısa sürede döndüm. Ameliyatı gerçekleştiren Hakan Sivrikaya ve asistanına sonrasında kontrollerimi gerçekleştiren Alper Özel bey ve asistanı Canan hanıma çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
AYLA KOÇ
AYLA KOÇ
19:09 01 Sep 21
Kısa bir süre önce tatil için Antalya'daydım. 7 senedir kullandigim gözlüklerden kurtulmak için bir süredir araştırma yapmıştım. Antalyada bulunan arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Dünya göz Hastanesine muayne olmak üzere gittim. Değerli doktorum Op. Dr. Hakan Sivrikaya ile tanıştım ve iyiki dediğim bir tanışma oldu. aynı gün bütün muaynem ameliyata uygunlukluk tetkikleri yapıldı. Gözlerimin ameliyata uygun olduğuna karar verildikten sonra aynı gün yine ameliyat için saat ayarlandı. son anda ameliyat korkusu içimi sarıp kaçma eğiliminde bulunmuş olsamda. Ameliyatım gerçekleşti ve bu esnada ameliyatın her aşamasını anlata anlata ilerleyen heyecanımı ve korkumun nekadar anlamsız olduğunu bana kanıtlayan doktoruma çok teşekkür ederim. Ameliyat sonrası hiç bir şey olmamış gibi çıktım oradan tek bir farkla gözlüklerim olmadan harika bir duyguydu. teknolojinin bu kadar ilerlemiş olması ve bu hastanenin her aşamayı bukadar titizlikle ilerletmesi tatilimin harika sonuçlanmasına sebep oldu. mutlu ayrıldığım Dünya göz hastanesinden buna sebep olan değerli hastane müdürümüz,mudur yardımcımız ve tabiki en büyük teşekkürü hak eden Op. Dr. Hakan SİVRİKAYA hocama çok ama çok teşekkür ederim.
Burçin Deynekli
Burçin Deynekli
16:28 01 Jul 21
Muğla'dan 1 günlük plan yaparak özellikle Antalya dünya gözü tercih ederek geldim. Miyop sorunum için malum şartlar sebebi ile 2 senedir olmaya çalıştığım operasyonu güvenli ellerde olup evime döndüm.Kısıtlı bir zamanda olduğu için CallCenter çalışanı arkadaşın yardımı ile aynı gün hem muayene, hemde ameliyat olacağım şekilde randevu oluşturuldu.Op. Dr. Birgi Sönmezer iLasik yöntemle göz kusurumu düzeltti. Ellerine sağlık ve teşekkürler ediyorum.*Dinleyen, konuşan, anlatan ve operasyonun her anında yanınızda olduğunu hissettiren bir doktor.Doktor seçimi konusunda hiç bir tercihim ve araştırmam yoktu ama kendimi bu konuda şanslı buluyorum, iyiki dediğim bir doktor ve CallCenter daki arkadaşa yardımları konusunda teşekkür.*Ama 1 gün yeterli değil bilginiz olsun. Ertesi gün kontrol şart, sağlığınız için. Şehir dışından gelenler planını buna göre yapsın.Ayrıca aynı katta görevli Zeynep, Firdevs Ve Hemşire Nurhayat hanıma çok teşekkürler. Soru sormamızı bile beklemeden her adımda anlayış ve güler yüzle yol gösterip yanımızda oldular, güzel bir deneyimdi. Günümüzü kolaylaştırdılar, işlerimiz bir çırpıda halloldu.Hastaneye ilk ulaştığımız andan, son ana kadar misafir perverlikleri için tüm çalışanlara teşekkürler.
Gülin Okan
Gülin Okan
08:27 03 Apr 21
La fontana delle lacrime di mia figlia era intasata, per questo abbiamo dovuto subire un'operazione. L'atteggiamento calmo del nostro medico nei confronti di mia figlia di 16 mesi, le infermiere che cercano di fare il loro lavoro senza turbare mia figlia e il personale della reception (soprattutto la signora Neslihan) che fa il nostro lavoro molto rapidamente sono le ragioni per cui mi hanno dato 5 stelle per l'ospedale. Grazie mille per il tuo volto sorridente, l'interesse e la sincerità 😇🙏🏼
Pınar Kağnıcı
Pınar Kağnıcı
08:18 24 Mar 21
Le 23 mars, j'ai été examiné le matin et opéré l'après-midi et j'ai été extrêmement satisfait de l'hôpital et de mon médecin Alper. Il m'a fait connaître tout et il m'a parlé constamment pendant la chirurgie et aspergé d'eau à l'intérieur de moi et je ne comprenais pas à quelle vitesse ce temps passait. Lorsque vous entrez à l'hôpital, tout le monde se retourne autour de vous et travaille de manière extrêmement systématique. L'homme de la paix qui est en chirurgie est très attentionné et gentil, tout comme l'autre dame. Je porte des lunettes depuis 13 ans et mon diplôme était d'environ 7 ans. L'image est parfaitement nette depuis la première fois que je suis sorti de la chirurgie et je dis que le monde vaut vraiment le détour si vous ne pouvez pas réfléchir une seconde.
Sinem Kaya
Sinem Kaya
17:36 08 Feb 21
Le rendez-vous pour l'entretien préliminaire avait payé 700lira, tout s'est bien passé puis j'ai été appelé et le rendez-vous d'opération m'a été communiqué. Ensuite, ils ont dit à nouveau que je serais certainement appelé pour un rendez-vous et encore une fois, rien n'est venu. Ensuite, j'ai dû rentrer en Allemagne. Volé en Turquie gratuitement.Türkce:Ön görüşme yaptik 700 lira ödedim, son şey yolunda gitti sonra beni amelyat için randevu almak icin arayacaklarini söylediler. 2 bekledim collant, bir kac sefer aradim kimse cikmadi ve yardimci olmadilar.Sonra tekrar kesin beni arayacaklarini söylediler.Toplam 3 hafta bekledim, ve sonunda Almanya'ya geri dönmem rekti Türkiyeye boşuna uçtum 3 hafta izinimde boşu boşuna beklemek ile geçti.
Liana Bartsits
Liana Bartsits
10:50 08 Dec 20
Хочу выразить огромную благодарность всему персоналу Dünyagöz за профессионализм и доброжелательное отношение к пациентам.Моему доктору Дженгизу Акарсу за то , что мои глаза обрели здоровый , ровный и красивый взгляд. Спасибо Вам , доктор! Вы лучший!Оксане Шенллер за помощь.Оксана , вы замечательный человек!Это моя вторая операция в этой клинике , я с уверенностью могу сказать , что это лучшая клиника в Анталии!
İsmail Sinan ŞAHİN
İsmail Sinan ŞAHİN
10:49 30 Oct 20
J'ai décidé sur la recommandation en très peu de temps et je suis sorti de l'hôpital Dünyagöz Antalya, d'où je venais de l'extérieur de la ville, en très peu de temps, me remettant de mes défauts de vision. L'attention particulière de tout le personnel, en particulier de notre directeur de l'hôpital Cevat Süslü et de mon médecin Hakan Sivrikaya, nous a donné l'impression que ma femme et moi étions en vacances, pas à l'hôpital. L'hôpital Dünyagöz Antalya, qui a fait de ce traitement, qui, je pense, sera l'un des moments importants de ma vie, inoubliable grâce à son personnel professionnel, compréhensif et hospitalier et à ses installations propres et méticuleuses, et à notre responsable qui nous accueille avec une hospitalité sincère que l'on pense presque oubliée aujourd'hui et ne nous épargne pas la conversation sincère dont nous avons besoin. Merci.
Bekir Kargöz
Bekir Kargöz
09:22 30 Oct 20
Çok memnun kaldım. Ameliyat sadece 10dkk sürdü.Op. Dr. Birgi Sönmezere ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Doktor Sönmezer çok sempatik ve cana yakın bir insan. Rabbim ondan ve ekibinden razı olsun 16 yılık hayalim gerçek oldu ne kadar şükretsem azdır elhamdulillah.Göz ameliyatı olmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.____________________________________________________Die Operation verlief super und dauerte nur 10 Minuten. Ich bin sehr zufrieden mit dem Ergebnis und kann wirklich jedem Dünyagöz-Krankenhaus vom Herzen empfehlen. Nach 16 Jahren hat Dr. Birgi Sönmezer mein Traum verwirklicht, endlich kann ich alles ohne Brille und Kontaktlinsen sehen!
Büşra Ülker
Büşra Ülker
11:59 20 Oct 20
Pendant 18 ans, la seule chose dont je rêvais était de voir le monde, mes proches et les choses que j'aimais en le faisant clairement… Mon astigmatisme et ma myopie étaient trop élevés. Op.Dr Mehmet Birgi SÖNMEZER, à la suite de ses examens, j'ai appris que j'améliorerais ma qualité de vie avec la chirurgie, lorsque je suis allé voir mon professeur pour le contrôle.Normalement, je ne pouvais pas être en milieu hospitalier et j'avais très peur.La compréhension, la serviabilité, le succès dans son travail et le courage qu'il a donné m'ont renforcé.J'ai pris ma décision et j'ai subi une chirurgie au laser en peu de temps. augmenté en degrés. J'ai réalisé que mes craintes n'étaient pas fondées, je suis très heureuse. Les soins et la serviabilité du personnel de l'hôpital ne peuvent être ignorés, j'ai choisi la bonne famille Dunyagoz. Tout d'abord, je voudrais remercier M. Birgi SÖNMEZER et ensuite toute la famille Dunyagoz.
eser Çivril
eser Çivril
11:45 17 Oct 20
BİRGİ SÖNMEZER - Pendant des années, ma qualité de vie avait diminué à cause de la myopie et de l'astigmatisme. Je ne pouvais pas faire de sport sans lunettes et c'était une situation déprimante.Avec les conseils de mon ami, je suis allé chez le professeur Birgi et j'ai recommandé le laser et il a donné rendez-vous 2 jours après que mes tests aient été appropriés. Au bout d'un jour, ma vie est devenue si claire que je vis en Full HD. Ma qualité de vie s'est améliorée et je vois ce que les gens normaux ne peuvent pas voir. Merci pour tout Dünya Göz / Birgi Sönmezer
yusuf kerem eker
yusuf kerem eker
07:56 10 Oct 20
Un ottimo ospedale con medici, infermieri e assistenti esperti, il personale che parte dall'ingresso dell'ospedale e ti aiuta in ogni campo a diventare un'elica intorno a te, un'istituzione che fa sentire le persone speciali, le misure legate alla pandemia sono molto appropriate e sufficienti per il nostro intervento, il nostro assistente Zeynep è Fatma in unità operativa. Grazie a tutto il personale dell'ospedale non conosco il nome della mia signora.
Ümran Tıkmak
Ümran Tıkmak
16:59 28 Sep 20
Oggi sono andato per mia moglie e inizialmente ero purtroppo insoddisfatto e arrabbiato fino a quando l'unità di assistenza ai pazienti non ha incontrato Gulsah Hanim. Era molto moderata e altruista. Non posso ringraziare la signora Gamze, che ho incontrato tramite Gulsah Lady. Grazie mille Il tuo dottore, ÖZGÜR ILHAN, è una persona eccellente e avere un dottore del genere è davvero una grande fortuna per il tuo ospedale. grazie ancora, ti auguro un successo continuo ..
Erdem Yesildag
Erdem Yesildag
07:39 11 Sep 20
Merci beaucoup pour le personnel amical et toujours prêt et l'environnement propre et hygiénique.
Gülsüm Çiçek
Gülsüm Çiçek
14:28 01 Sep 20
Hastane temiz, ilgili personeller, doktor hanim nazik ve titizlik ile görevini gerçekleştirmekte. Dünyagöz Hastanesine almış olduğum hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Kesinlike tavsiye ederim!
Resul Uçar
Resul Uçar
14:02 18 Aug 20
Öncelikle dünya göz müdürü Cevat bey ve Müdür yardımcısı Seda hanım ellerinden gelenin fazlasını yaptılari için çok teşekkür ederim ve bütün personel arkadaşlara çok teşekkür ederim doktor Alper beye de çok tesekkurlerimi sunarım ben yaklaşık 1.5 sene oldum lazer tedavisi göreli ve çok memnunum ellerinden gelenin fazlasıyla yaptıklarından eminim ve bu gün kuzenim de lazer tedavisi oldu ve şuan çok memlun hizmetlerinde hiç bir zaman sorun olmadı herşeyde yardim ci oldular dünya göz tüm personeline tesekkurlerimi sunarım iyi günler salıklı gunler dilerim
Ezgi Karaaslan
Ezgi Karaaslan
08:22 01 Aug 20
Hiç düşünmeden ALPER ÖZEL İ tercih edin. Kendisi 2016 yilinda lazer operasyonu gerçekleştirdi. Ellerine sağlık binlerce kez teşekkür ediyorum.
Dyg Xxx
Dyg Xxx
14:39 24 Jul 20
Çok başarılı bir lazer operasyon işlemim yapıldı, ilgi ve alaka çok iyiydi, göz çok önemli dünyagöz bu konuda güvenilecek yegane adres, yıllar sonra çıplak gözlerler dünyaya bakıyorum, teşekkür ederim Dünyagöz Hastanesi.
Şenay Gül
Şenay Gül
13:07 24 Jul 20
Antalya dunya goz hastanesinde sayın doktorum Özgur İlhan beye cok cok tesekkur etmek istiyorum Carsamba gunu muayenemde gostetmis oldugu ilgi ve alaka cok memnun etti gerekli tetkitleri ve sari nokta rahatsiligim icin ignemi okadar mukemmel yapriki bugun okuyup yazabiliyorum 2. gununde cok cok ttesekkur ediyorum Ayrica kapidan girdigim andan ameliyat haeye ve cıkana kadar ilgi alaka ve ust seviyedeki hijyenle calisan tum personele cok cok tskler Ameliyat hane calisanlarina ozellikle Emrah beye tskler Doktorum Ozgurbeye cok cok tskler ediyor
Tahir GÜLER
Tahir GÜLER
18:55 21 Jul 20
Kızımı götürdüğüm bu hastaneden büyük bir memnuniyetle ayrıldım.Çağrı merkezinden kaynaklı bir problem nedeniyle hastaneden ayrılmak üzereyken hastane müdür yardımcısı Seda Hanım bizimle yakından ilgilendi ve muayene olmamızı sağladı tüm hastane çalışanları ve doktorları çok ilgililerdi hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyor ve gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir hastane olduğunu dile getirmek istiyorum.
MELTEM ÇOKSU
MELTEM ÇOKSU
10:38 09 Jul 20
1 Haziran 2020 tarihinde anneannemin ameliyat hazirliginda bizlere destek olan müdür yardimcisi Seda hanim,House keeping Fatmaana Övüç e,doktorumuz Hakan Sivrikaya,ölçüm alan hemşire olan Nurhayat hanim,ameliyat bilgi calisanlari Tutku ve Fatma hanim,rezervasyon görevlisi Gülcin ve Oxana hanim,ölcüm alan Merve ve Seval hemsire,servis hemşiresi Özlem ve tibbi sekreter Özlem hanim,porter Hasan bey e ve emegi gecen tüm personele çok teşekkür eder,şükranlarimi sunarim.
Nurdan Gök
Nurdan Gök
20:57 02 Jul 20
1 Haziran 2020 tarihinde büyükannemin ameliyatını gerçekleştiren doktorumuz Hakan Sivrikaya ölçüm alan hemşire Nurhayat hanım ameliyat bilgi çalışanları Tutku ve Fatma hanım rezervasyon görevlisi Gülçin ve Oxana hanım ölçüm ve tahlil alan Merve ve Seval hemşire servis hemşiresi Özlem ve tıbbi sekreter Özlem hanım porter Hasan bey ve emeği geçen tüm sağlık personeline güleryüzü samimiyeti iş ahlakı doğrultusunda prensiplerini aksatmadan yardımcı oldukları İçin şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız.
cemal acar
cemal acar
13:20 29 Jun 20
Her şey yolundaydı karşılama ekibi, servis katına eşlik, doktorlar ve ameliyat sürecim gayet güzel geçti
yasin şahin
yasin şahin
12:54 25 Jun 20
Corona döneminde maske takip, gözlük kullanmanin zorluğunu yaşadığım için lazer yaptırmaya karar verdim. Hastaneye girdiginiz anda A plus bir hastane olduğunu anliyorsunuz.Karşılamadan başlayıp ,hasta kabul ve yönlendirmeler de görev alan personel ,ameliyat ekibi ve doktor Alper bey'e ilgisi ve kibarligi için teşekkürler.Hastane'den çok memnun ayrildim.Corona döneminde ,hastane genelinde gereken tedbirler fazlasi ile alınmış cihazlar vs her hastadan sonra dezenfekte ediliyor. Ameliyat esnasinda doktor Alper bey her adimi anlatarak daha rahat bir operasyon geçirmem konusunda yardımcı oldu. Şuan ameliyatin 3. Günü ve hiç ağrı,sizi ve yanma olmadi. Tüm hastane personeline çok çok teşekkürler
Mustafa Ataş
Mustafa Ataş
09:11 17 Jun 20
Hastane girişinden itibaren karşılama ekibinin güler yüzü, hastanede eşlik etmeleri ve doktor ilgisinden gerçekten çok memnunum tavsiye ediyorum.
gamze güç
gamze güç
06:49 17 Jun 20
Karşılama ekibi ve doktor memnuniyetim üst sıralarda. Ayrıca bu pandemi sürecinde hastanenin temizliği ve dikkat etmeleri de çok güzel. Ben memnun kaldım. Bu negatif yorumlar gerçekten şaşırtıcı.
Emrah AÇIKGÖZ
Emrah AÇIKGÖZ
10:21 16 Mar 20
Beklentimi yüksek tutarak gittiğim Dünya göz Antalya hastanesinde lazer ameliyatı İçin muayene oldum. Ancak beklediğim ilgiyi Doktor Birgi Bey’den ne yazık ki göremedim . Bazı devlet hastanesindeki göz doktorları bile daha aydınlatıcı ve ilgili idiler. Benim için sıradan , hiçbir artısı olmayan bir göz hastanesi.
Betül Aras
Betül Aras
12:57 12 Mar 20
Üç yaşından beri gözlük kullanan biri olarak bu zamana kadar neden beklemişim diyorum. aniden verdiğim kararla ameliyat oldum şimdi iyi ki olmuşum diyorum gözlük ve lens kullanmadan etrafı net bir şekilde görmek paha biçilemez bir şey ameliyatımı yapan Doktorum Alper ÖZEL’e ilgi alakası ve hasta memnuniyetine önem verdiği için ayrıca teşekkür ederim
Mustafa Erkan
Mustafa Erkan
14:05 20 Dec 19
Güzel temiz bir Göz konusunda uzman doktorları olan bir hastane.
metin kılıç
metin kılıç
07:27 03 Sep 17
Oğlumu götürdüm karşılama personel ve doktoru çok ilgili ve samimiydi teknik donanım ve ekipman çok iyi ve yeterli , özellikle engelli ve çocukların muayenelerinde tavsiye ederim sabırlı ve çözüm odaklı çalışıyorlar tek eleştirim fiyat konusunda , fiyatlar biraz daha makul hale getirilsede herkes bu hizmeti alarak sağlığına kavuşsa.
Voir les autres avis

Approfittate di una
pre-diagnosi GRATUITA!

Su richiesta e senza
alcun obbligo da parte vostra.

Consultazione gratuita al 100%. Analizziamo la vostra situazione, le vostre esigenze e aspettative. E stimiamo il budget necessario per : Volo + Hotel + Taxi + Chirurgia.

In ogni momento, si rimane sempre in totale controllo del processo. Serenità totale.

 

 

Modifica / Reclamo / Segnalare un errore?

‍👩‍⚕ Richiedi un preventivo ➡️