Kardiolita Hospital

Kardiolita Hospital Vilnius

Kardiolita Hospital è specializzato in chirurgia estetica. Fondata nel 1998, questa clinica accreditata da JCI si trova a Vilnius, Lituania. Vedi le recensioni dei clienti, le foto prima/dopo e chiedi i prezzi per gli interventi chirurgici all’estero. Compila il modulo per una pre-diagnosi gratuita. Risposta rapida.

Kardiolita Hospital, Vilnius, Lituania

L’ospedale Kardiolita è il leader in Lituania ed è stato fondato nel 1998. L’ospedale offre una gamma completa di servizi medici, dalla diagnosi completa ai vari trattamenti chirurgici in molti campi medici. Impiega 260 medici lituani altamente qualificati che hanno una vasta esperienza internazionale e forniscono cure in più di 45 campi medici. L’ospedale ha una lunga esperienza nella cura di pazienti internazionali. È dotato di un laboratorio e impiega i più avanzati ed efficaci metodi di diagnosi e trattamento.

Dispone di un ambulatorio, tre moderne sale operatorie, un reparto di terapia intensiva 24 ore su 24 (10 posti letto), un reparto di degenza con camere (singole, doppie, familiari, deluxe – 44 posti letto in totale). È stato il primo ospedale dei Paesi baltici e dell’Europa orientale a ricevere l’accreditamento internazionale JCI. Avendo ricevuto l’accreditamento JCI, l’ospedale aderisce ai più alti standard di qualità e assistenza. Di conseguenza, è molto popolare sia tra i pazienti locali che tra i turisti medici.

 

 


Specialità della Clinica :

Chirurgia Estetica
Liposuzione
Rinoplastica
Sollevamento del seno
Ginecomastia
Riduzione del seno
Impianti mammari
Ascensore cervico-facciale
Brachioplastica
Sollevamento del corpo
Sollevamento brasiliano
Ricostruzione del seno
Sollevamento sopracciglia
Impianti per glutei
Riempimento della pelle
Abbassamento della prima linea
Sollevamento del collo
Otoplastica
Consulenza di chirurgia plastica
Trattamento delle cicatrici
Sollevamento della coscia
Trattamento delle rughe
Addominoplastica

Servizi +

Trasferimento dall’aeroporto
Alloggi per famiglie
Prenotazione del volo
Wifi gratuito
Prenotazione alberghiera
Servizi di interpretazione
Prenotazione taxi
Trasferimento delle cartelle cliniche
Consultazione via internet
Farmacia
Telefono in camera
Camere private
Precauzioni alimentari
Servizi di traduzione
TV in camera


Città : Vilnius – Paese : Lituania – Fondato nel 1998 
Certificazioni : JCI Accredited – Lingue Parlate : Anglais, Lituanien, Russe


Recensioni Kardiolitos klinikos

Gaja Šavelė
Gaja Šavelė
08:48 11 May 22
Doctors are really professional and I am grateful for their work.Though reception before the visit and during the visit were not polite, even rude and not to speak or expect warm welcoming. Receptionists are not looking for solutions, feels like real bureaucracy institutions. Unfortunately, even if you pay really high fees, there is no competitive service provided. I will definitely consider it really well if I ever come back to this health institution.
Albertas Garnys
Albertas Garnys
18:20 06 May 22
Lankėmės pirmus du kartus ir abudu kartus paketė vizito laiką dėl to kad gydytoja negali. Viskas būtų kaip ir gerai tačiau esame ne vietiniai ir be asmeninio transporto nusipirkus išankstinius bilietus kad traukiniu tikrai galėtum atvykti, lieki tokioj situacijoj jog turi antrą karta pirkti bilietus.
Ramona B.
Ramona B.
06:36 23 Apr 22
Labai malonus, profesionalus aptarnavimas. 04.22 buvo atliktas MRT tyrimas, dėkoju už supratingumą, nuoširdumą.
Aistė Brazauskienė
Aistė Brazauskienė
15:00 13 Apr 22
Puikūs gydytojai, tačiau paciento pasitikimas prie dūrų yra baisus. Pensijinio amžiaus darbuotojai stokoja bendravimo įgudžių - žemo lygio bendravimo kultūra. Prie įėjimo buvau išprašyta lauk tik dėl to, kad stovėjau arti vyro. Suprantu, kad yra covid apribojimai, tačiau su klientu galima bendrauti pagarbiau ir taktiškiau. Linkiu šiai įstaigai pasitempti, nes net paprastoje poliklinikoje elgiasi mandagiau.
Sandra ščerbavičiūtė
Sandra ščerbavičiūtė
08:20 21 Mar 22
Švara ir tvarka atitinka reikalavimus.Bet, bendravimas su klientais, tiek registratūra, tiek gydytojo kabinete, labai nustebino. Skubėjimas, ir neitin malonus bendravimas tikrai atgrąsino nuo sekančių vizitų.Registratūra savo nepasitenkinima reiškia dėl vėlavimo, nors atvykau žymiai ankščiau nei reikėjo, teko kelis ratus apvažiuoti aplink visą kliniką, kad galiausiai rasti kur pastatyti auto. Kada pasirūpinsite, pagal priimamų klientų skaičių sudaryti sąlygas pasistatyti transportą, tada galėsite neitin maloniu tonu reikšti priekaištus, dėl vėlavimo.
Ana Baužienė
Ana Baužienė
07:47 03 Mar 22
Lor gydytoja Šimkienė mūsų nepriėmė, kadangi pavėlavom 10 minučių ir tai tik dėlto kad mus už laikė registratūroje. Kad ir kaip prašėme priimti, atsisakė, o mama atvažiavo vizitui iš kito miesto, kai kelionė truko 3 val. Baisus aptarnavimas, daugiau niekada nesilankysim.
Sarunas Markevicius
Sarunas Markevicius
10:03 19 Feb 22
Mama buvo savaitei paguldyta sirdies tyrimams...Snekejausi telefonu: Didelis aciu visam personalui, kuris taip gerai rupinosi mama! Sirdies ritma gerai "pataise", buvo labai priziurima ir maistas labai patiko..Dar karta visiems labai aciu..
Jolanta Jolanta
Jolanta Jolanta
13:29 12 Feb 22
Burnos higiena su pincetu pakrapštimu Kardiolita tai įvardina, kaip profesonali burnos higiena už 66 eurus, apmaudu.
Liudvikas Launikonis
Liudvikas Launikonis
10:20 10 Feb 22
Il cardiologo Ilona Tamašauskienė è molto passivamente aggressivo e comunica spiacevolmente. Per il prezzo di una tale visita, questo è certamente inaccettabile. Il suo assistente era educato, gentile e amichevole.
Ilja Dominauskas
Ilja Dominauskas
08:38 26 Jan 22
Kainas užkėlė neblogas, o aptarnavimo kokybė kaip valstybinėj poliklinikoje. Prisiskambinti taip pat negalima.
Ray Bi
Ray Bi
17:46 20 Jan 22
Edificio attraente, personale gentile, facile registrarsi online, ma ci sono tutti i tipi di medici.
eglė jarmolavičiūtė
eglė jarmolavičiūtė
12:07 19 Jan 22
Superinė klinika! Labai gera gydytoja, Rita Šimkienė, viską išsamiai paaiškino, Išėjau daug geriau nusiteikus nei buvau prieš tai. Aš turiu regėjimo negalią, ir paprastai tokiose įstaigose drąsu lankytis be asistento. Bet čia mane palydėjo visur kur reikėjo, aptarnavimas tikrai 100 iš 100! Labai džiugu, kad turim tokių vietų!
Jolanta Juchnevic
Jolanta Juchnevic
13:15 03 Jan 22
La scarsa comunicazione con i clienti solo un'ora prima della visita gli comunica che non potrà accettare perché il medico si è ammalato. Dubito che solo un'ora prima della visita lo abbia scoperto .... Non tutti sono di Vilnius, abbiamo guidato 60 km solo andata.
Saulė Katinelis
Saulė Katinelis
11:20 21 Dec 21
Jūratė Pažierėnė labai nemaloni, skubi, agresyvi. Apžiūrinėjo viską ką nereikėjo, o vietos su kuria yra problema net nesidomėjo. Sumokėjau 60 eur atėjom su problema išėjom taip pat. Nieko gero.
Marius
Marius
17:36 18 Nov 21
Vizitas, kuriam registruotas 2 mėnesiai prieš atšauktas paskutinę dieną likus vos daugiau nei valandai iki apsilankymo. Privačių paslaugų kitose vietose pasiūla didelė, apmaudu, kad 2021 dar yra įstaigų, kuriose nesuprantama kokia svarbi kliento patirtis. Tai tik patvirtina blogus įvertinimus.
Aleksandr Mironov
Aleksandr Mironov
07:26 08 Nov 21
(c) Cardiolita"Non accettiamo persone con perseveranza, siamo una clinica privata e possiamo scegliere quali malattie accettare".
Tik Aš
Tik Aš
08:14 14 Oct 21
Jau eilę metų lankausi šioje klinikoje. Visada viskas tenkino, nesusidūriau su jokiais nemalonumais ar prastu aptarnavimu. Prieš dvi savaites nutariau kasmetiniam pasitikrinimui. Prie man reikalingos paslaugos prierašas, kad registracija tik telefonu. Savaitę laiko skambinu kiekvieną dieną, niekas nekelia ragelio. Skambinau nuolat, kol "balsas" pasakė, kad skambutis užregistruotas, manau perskambins, bet ne... Teko ieškotis naujos klinikos, kurioje greitai buvau aptarnauta.
Inga Ščerbo
Inga Ščerbo
17:27 13 Oct 21
Nerekomenduoju daktarė Jūratė Pažėrienė.Vizito metų daktare bendravo labai nemaloniai,nemoka bendrauti su vaikais (bendravo agresyviai).Pati slyksciausia gydytoja kokia galetumete sutikti. Visiskai nesigilina i problema, neisklauso ir nesistengia padeti.Vaikui nustatė neteisinga diagnozė.Buvau net šokiruota tokiu gydytojos bendravimu. Daugiau nebenoriu sugrįžti paš gydytoją.Absoliučiai gadina poliklinikos reputaciją, vien dėl jos rinksiuos kitą klinika.
Justina Sadzevičienė
Justina Sadzevičienė
15:28 12 Oct 21
Gydytojai malonūs, korektiški, paaiškinantys tyrimus.Na, bet rūbinės darbuotojai, tai reto grubumo ir įžūlumo darbuotojai. Jau nekalbant, kad atvykus pas gydytoją, esi užpuolamas kodėl atvykote su lydinčiu asmeniu (nors gydytojas konsultacijos metu pabrėžė, kad reikia, kad būtų lydintis asmuo). Taip rūbinės darbuotojai garsiai komentuoja apie pacientus ir jų vizitus pas konkrečius gydytojus. Komentuoja gydytojų asmeninius gyvenimus. Labai nemalonu klausytis tokių darbuotojų šnekų.
Ivona Žilinskienė
Ivona Žilinskienė
18:48 17 Sep 21
Dar šių metų rugpjūčio mėnesį, turėjau neaiškios kilmės darinį ant rankos piršto. Užsiregistravau Kardiolitoje pas chirurgą ir pakliuvau pas gydytoją Andrių Sklepavičių.Esu be galo patenkinta šio gydytojo profesionalumu ir operatyvumu ! Kelių savaičių bėgyje padarytas MRT, atlikta operacija, paskirtas gydymas, gautas biopsijos atsakymas ir aš jau sveika ! Esu dėkinga gydytojui chirurgui Andriui Sklepavičiui už žmogiškumą, kurio taip trūksta šiais laikais, už sms, skambučius ir atsakymus į visus rūpimus klausimus, už konsultacijas, priežiūrą ir rūpestį po operacijos.Būkite visi sveiki !
Ramute Paukstiene
Ramute Paukstiene
08:40 30 Aug 21
Kardiolitos kliniku visiskas abejingumas, net sakyciau daktaro varda tersiantis poziuris pasirode visu "grazumu", kai norejome pasirodyti vaiku daktarui del kosulio. Pasake, kad nepriima net maziausiai serganciu vaiku jokioms konsultacijoms. O registraturoje pranese, kad niekuo negalime padeti, cia jusu problemos, kad jusu vaikas susirgo. Tai ar tokia privati klinika gali vadintis gydymo istaiga ir reklamuotis, kokie pas juos dirba "geri" daktarai? o paskaicius atsakymus i kitu zmoniu atsiliepimus, matosi dar didesnis abuojumas, kai visiems atsakymams padaromas copy paste su tuo paciu tekstu.
ARTUR ILJIN
ARTUR ILJIN
07:04 25 Aug 21
Nepasitikekyte sia klinika, grubus apsaugininkai ir personalas nezinantis istatymu, pilna diktatura, koronobesija, Atsisake priimti, vadavaujantis savo prielaidom, be faktiniu irodymu apie kontrindikacija, rezultate patyriau nuostolius del darbi dienos praradimo, del rezervavimo laiko trukmes praradimo, del negydymo ir nesprendziamos esamos problemos‐‐---------------------------------Do not trust this clinic, rude security and personal, dictatorship, Refusing to accept, based on theirs assumptions, in addition to the actual proof of contraindication, I have suffered losses as a result of the loss of the day of work, the loss of booking times, non-treatment and unresolved existing problems.
Asta F.
Asta F.
08:31 03 Aug 21
Teko šioje klinikoje lankytis pas du gyd.: V. Zabulį ir M. Jasiukevičių. Abu paliko itin profesionalų įspūdį. Permokėti neteko, nors sykiu buvo atlikti visi būtini tyrimai. Tikrai rekomenduoju.
Simona Kersyte
Simona Kersyte
07:22 27 Jul 21
Sono stato alla clinica. Mi è piaciuto il servizio dei medici. Ora vorrei iscrivere mia figlia. Scrivo, ma l'amministratore dice di chiamare. Sebbene possa rispondere perfettamente a un messaggio di messaggistica. Basta ignorare. Questo è inaccettabile. Se scrivi che stai usando messenger, fornisci il servizio oppure non annunciare che stai usando. Scrivi solo al telefono. Non ingannare le persone!Impossibile chiamare WhatsApp.Servizio clienti scadente.
Kęstutis Kučinskas
Kęstutis Kučinskas
07:37 11 Jun 21
Kreipiausi į gyd.A.Pamernecką po traumos. Susimokėjau už konsultaciją, neapžiūrėjo, o tik nusiuntė MRT. Atvykus aptarimui rezultatų, vėl turėjau mokėt už pakartotiną konsultaciją. Nedarbingumui pratęsti, reikėjo vėl gydytojo konsultacijos (ar nemokamai?Ne!). Ką gi, gipsas nuimtas, nieks netrukdo apžiūrėt, juolab, kad atsirado naujų simptomų. Ar buvau apžiūrėtas? Tik po mano žodžių, kad būkit malonus, nes sumokėjau už konsultaciją-prisilietė prie kojos. Gavau išrašą, kuriuo remiantis kolegos gydytojai sako, kad kaip ir esu sveikas! O realybė tai kitokia....Išvada peršasi tokia, kad tik pasipinigavimas yra....jokio žmogiškumo. Rekomenduočiau keisti įkainius, ar tvarką, nes tikrai esu lankęsis kitose klinikose ir galiu palyginti.
juja zenkevic
juja zenkevic
17:21 04 Jan 21
Et j'étais très content de tout !!! Le personnel de la réception est vraiment poli, sincère, gentil et je peux vraiment les remercier pour ce travail !!! Quant aux médecins et autres med. les employés aussi GRAND MERCI à eux, excellent travail, bonne communication, tout est parfait !!!! Je recommande vraiment !!!!!
Egidijus Kusas
Egidijus Kusas
20:29 08 Dec 20
Tout va bien. A l'entrée gentiment servi en raison de choses liées aux covid. Tout est également poli à la réception. J'ai égayé mes poumons, un jeune spécialiste a travaillé, et tout était super, communiquer, avec un sens de l'humour.
Gintarė Jonaitytė
Gintarė Jonaitytė
06:47 04 Dec 20
J'ai attendu un mois pour une visite chez le médecin. La veille a envoyé un message pour confirmer mon arrivée, et la veille de la visite il y a quelques heures informé que le médecin ne peut plus accepter et a proposé de se réinscrire pour le lendemain: D maternelle, je vous suggère de ne pas perdre votre temps précieux et de choisir une clinique professionnelle. 🙂
Tomas Kuseliauskas
Tomas Kuseliauskas
16:55 27 Oct 20
J'ai récemment eu une opération de retrait de structure métallique chez Cardiolith et tout s'est très bien passé, le personnel était très sympathique et serviable, rien ne manquait. Après l'opération, la jambe a guéri assez rapidement et au bout de 3 semaines, j'ai pu marcher normalement. Je tiens à remercier le traumatologue G.Mazarevičius pour la qualité de l'opération. Je recommanderais à tout le monde d'utiliser les services Cardiolitis.
Panda P
Panda P
18:26 18 Sep 20
Man išoperavo įaugusi nagą, privačiai už pinigus, mokėjau 100eur ir tas nagas man vėl įaugo, daktaras man nepasakė kokiu veiksmu imtis, kad išvengti to įaugimo, tik išrašė antibiotikų ir tepalo. Antra karta ėjau operuotis su siuntimu į Lazdynų ligoninę ir ten pasakė, kad kardiolitoi blogai man atliko operaciją, nepašalino nago su šaknimis. Ir gydytoja buvo labai maloni ir davė patarimų ką daryti, kad vėl tas nagas ne įaugtų į pirštą. Taigi išvada, kad ne visada už pinigus ir privačiai kokybiškiau padarys, jei pas jus tokia pati problema su įaugusiais nagais, tai geriau imkite siuntima ir gausite nemokamą ir kokybišką operaciją Lazdynų ligoninėje, o Kardiolita labai ne profesionaliai atliko savo darbą, labai nusivyliau.
Valentina Gl
Valentina Gl
07:10 11 Aug 20
Buvau oftalmologo konsultacijoje, kaina 65 eur (jau brangiau nei kitur), po paslaugos suteikimo kasoje paaiškėjo, kad akinių parinkimas į konsultacijos kainą neįeina. už tai dar 25 eur. Jokio perspėjimo apie tai nei iš registratūros darbuotojos, nei iš gydytojos nebuvo. Akinius parinko blogai, ačiū Fielman konsultantiems, kad nepuolė daryti pagal pateiktą receptą, o patikrino dar kartą ir nemokamai, pasirodo reikia per pus silpnesnių. Ką įlašino į akis vyzdžių praplėtimui nėžinau, bet akis skaudėjo savaitę. Apžiūra atliko Kristina Kuolienė. Neigiamu atsilėpimu savo puslapyje nepublikuoja. Nerekomenduoju.
Ieva Žentelytė
Ieva Žentelytė
10:43 31 Jul 20
Grazie al chirurgo A. Sklepavičius per la cura dei suoi pazienti, la professionalità e il fatto che guarisce le persone, scopre le malattie. Sono stato fortunato ad affidare i miei problemi a questo Dottore in stampatello. Pazienti felici e clinica con un medico come A. Sklepavičius.
Aivaras Bankauskas
Aivaras Bankauskas
17:15 30 Jul 20
Dariausi bendrą kraujo ir stabligės tyrimą, žadėjo, kad atsakymą gausiu per keletą darbo dienų.Paskambinau pats po 3dienų, kraujo tyrimas atsakymas jau buvo, bet man niekas nepranešė kol past nesikreipiau. Man tik pasakė:"Norėjom atsiūsti viską kartu, kad nesiuntinėt tyrimo atsakymų atskirai." Paklausiau kada bus stabligės tyrimas, pasakė, kad po 20-30 dienų!! (Šito man prieš tai niekas nesakė)Paprašiau konsultacijos dėl kraujo tyrimo, nes ten skaičiai ir procentai surašyti, man žmogui be atitinkamo išsilavinimo norėjosi paprasčiausios konsultacijos. Pažadėjo konsultaciją su Gydytoja po trijų dienų, po dviejų dienų paskambino ir atsiprašė bet gydytoja nepakonsultuos. Priežastis "Gydytojai nekonsultuoja šiuo klausimu, o ir Gydytoja atostogų išeina... negalim jums padėt."Po 20, po 25 ir po 30 dienų skambinau dėl stabligės tyrimo, tai pasakė,kad ne po 20-30dienų, o po 20-30 darbo dienų tik būna atsakymas...Kai gavau atsakymą po maždaug 30 dienų į paštą, vėl pamačiau tik skaičius... aš juk ne daktaras, neturiu išsilavinimo... paskambinau,kad gauti konsultaciją.Sako jum reikia užsiregistruoti pas šeimos daktarą arba vidaus lygų daktarą, sakau ok registruokit, noriu žinot ar man viskas gerai. Pradėjo registruot ir sako, rytoj pas infektologą. Klausiu, o tai jis man viską paaiškins kas ir kaip?Sako, aš jum dar kartą kartoju, jums reiki šeimos daktaro arba vidaus lygų gydytojo...Sakau tai kam pas infektologą užrašinėti...ji neturėjo atsakymo...Žiauru... labai bloga patirtis, labai...
Jurga Mar
Jurga Mar
21:23 24 Jul 20
Attendre la visite prévue pendant 2 semaines et ne pas arriver à l'heure n'a pas accepté parce que le système "s'est noyé" et ils ne voient pas les envois. Offert d'aller chez votre médecin pour un ramassage de papier. Le système se noie depuis 5 jours, envoyant des rappels 2 jours avant la visite, il pourrait en avertir. Désolé, il n'y en avait pas. J'étais déçu.
Andrius D
Andrius D
12:27 10 Jul 20
Daktarai profesionalus, klinika tvarkinga, tačiau nerekomenduočiau rinktis šios klinikos, jeigu rinksitės vizitą pas labai užimtą daktarą. Galiausiai jums be jokios rimtos priežasties atšauks vizitą kelios dienos prieš apsilankymą ir vėl nustums į eilės galą.Based on my own and my relatives experience doctors are experienced and skillful at this hospital. However, expect cancellations few days before your visit for no justified reason. Instead of finding you a new spot they just push you back to the end of queue. Would not recommend this place for procedures that have a long waiting list.
Martynas Marozas
Martynas Marozas
10:41 23 Jun 20
Konstultacijos reikėjo laukti dvi savaites, po dviejų savaičių susirgo daktaras - sekanti konsultacija po mėnesio.. Nematau didelio skirtumo tarp Kardiolitos ir centro poliklinikos.
Augustas Skolevičius
Augustas Skolevičius
22:35 04 Jun 20
Teta laukia ketviro vizito pas dr. K. Ryliškienę. Nežinau kaip jūs dėliojates savo grafiką ir ar galvojete, kad žmonės taipogi nesiplanuoja savo laiko. Jeigu jūsų darbuotojų laisvalikis yra svarbesnis už pacientų problemas- tiesiog liūdna.Tai kyla klausimų: kuo jūsų privati klinika geresnė už pvz. Šeškinės polikliniką?
GOOD Film
GOOD Film
09:57 03 Mar 20
Pone,AUŠRA BERNOTIENĖ jeigu jus matot šita komenta jums turi but geda,sakau tik iš savo patirties,jokiu budu neaikit pas šita gydytoja na jaigu tiktai norit atsiminti ir pajausti aiforija koks buvo sovetmečio aptarnavimas ir gidimas ;).O jeigu sakiti apie tai kaip pone Aušra gido tai toks ispudis kad visa savo milžina klasifikacija gavo sovetu sajunguje ir metodika irgi pas ja senoviška-galima pasakiti autentiška,visiškai nenori klausitis paciento ir derintis del gidimo,, apie gripa išmano neblogau aštuntoko ir apie gidima irgi.Gieda kad mokomoj klinikoj yra tokie daktarai kaip pone Aušra,bet tikiesimes kad ponei Aušrai liko nedaug iki pensijos;).
Vykintas Jonušas
Vykintas Jonušas
05:35 26 Feb 20
Gana neblogai
Bozena Sibik
Bozena Sibik
20:56 16 Feb 20
Labai nepatiko.negavom jokio atsakymo kuo atvažiavom.išsiuntie i Santariškies 😪😔veltui išmesti pinigai.gaila
Jovita Girniukaitienė
Jovita Girniukaitienė
16:35 08 Feb 20
Ačiū neurologei Daliai Matačiūnienei už savo profesionalumą! Išsamiai aiškinosi, kuo skundžiasi mama, skyrė reikalingus tyr. Kitą dieną po darbo valandų paskambino ir pakomentavo atsakymą, nes pacientė atvyko iš Kėdainių raj. Dar taip niekur nemačiusi 🙂 Pati klinika tvarkinga, rūbinės darbuotojas neleidžia klaidžioti, nukreipia kur reikia 🙂 Eilės trumpos, su siuntimu kompiuterinis tomografas buvo nemokamas! Wow! Visas personalas buvo labai mandagus ir su šypsena. Ačiū!
Arunas Sajus
Arunas Sajus
13:42 28 Nov 19
Suprantu jog čia ne diskusijų klubas ir kiekvienas turi savo apsilankymo Kardiolitoje patirtį. Man užkliuvo nepatenkintų žmonių atsiliepimai. Žinoma jog kiekvieno skausmas ir liga patys svarbiausi, na o kai moki pinigus "tave turi ant rankų nešioti" . Sutikčiau su tuo jei visose Lietuvos gydymo įstaigose būtų bent kokia tvarka. Jeigu valstybinė sistema dirbtų normaliai, tuomet privačioms klinikoms reikėtų surasti savo klientus. O kai to nėra, kokia alternatyva? Lankiausi čia nekartą, o reikalui esant ir vėl vyksiu tikrai. Nesklandumų nutinka bet kuriam darbe, na ir apsilankymą buvo nukėlę ir palaukti pusvalandį teko, bet tai niekaip nepablogino atliekamų tyrimų ar konsultacijų kokybės. Ačiū Kardiolitos personalui ir sėkmės Jūsų darbe. O tiems kurie nusivylėte linkiu surasti geresnę gydymo įstaigą, tokios neradus dėkite pinigėlį į voką ir su juo, kaip anksčiau į polikliniką.
v4 st4as
v4 st4as
09:38 23 Feb 18
The staff was pleasant and professional. Had no problems getting the invoice in english. The parking space is limited.
Ernest Vardanian
Ernest Vardanian
05:55 03 Oct 17
Viskas vyksta greitai.
Voir les autres avis

Approfittate di una
pre-diagnosi GRATUITA!

Su richiesta e senza
alcun obbligo da parte vostra.

Consultazione gratuita al 100%. Analizziamo la vostra situazione, le vostre esigenze e aspettative. E stimiamo il budget necessario per : Volo + Hotel + Taxi + Chirurgia.

In ogni momento, si rimane sempre in totale controllo del processo. Serenità totale.

 

 

Modifica / Reclamo / Segnalare un errore?

‍👩‍⚕ Richiedi un preventivo ➡️