Tripaesthetic

Tripaesthetic Ankara

Tripaesthetic è specializzata in impianti di capelli. Fondata nel 2020, questa clinica certificata ISO 9001:2008, ISHRS – International Society of Hair Restoration Surgery, AAHRS – Asian Association of Hair Restoration Surgeons certified clinic si trova ad Ankara, Turchia. Vedi le recensioni dei clienti, prima/dopo le foto e chiedi il prezzo dell’intervento all’estero. Compila il modulo per una pre-diagnosi gratuita. Risposta rapida.

Tripaesthetic, Ankara, Turchia

Il Dr. Muhammet Ozgehan di Tripaesthetic lavora nel campo del trapianto di capelli e del trattamento della caduta dei capelli dal 2002. Ha lavorato alla Diskapi EAH e alla Hacettepe University, è stato Segretario Generale della Hacettepe University e Direttore Generale della Hacettepe Teknokent. Tripaestesia è stato istituito nel 2014 in 40 paesi con più di 10000 pazienti che hanno richiesto il trapianto di capelli.

Ha ricevuto una formazione in chirurgia robotica presso l’Università di Strasburgo in Francia (IRCAD). Ha pubblicato numerosi articoli e presentazioni di poster sulle malattie dei capelli e sulla chirurgia del trapianto di capelli. Ora continua a diagnosticare e trattare le malattie dei capelli nella sua clinica con i marchi Tripaesthetic , Micro chirurgia FUE , FUT e DHI applicazioni di trapianto di capelli.

 

 


Specialità della Clinica :

Impianto di capelli
Trapianto di capelli

Servizi +

Caffetteria
Wifi gratuito
Prenotazione alberghiera
Camere accessibili alle PRM
Parcheggio
Telefono in camera
Servizi di traduzione
TV in camera


Città : Ankara – Paese : Turchia – Fondata nel 2020
Certificazioni : ISO 9001:2008, ISHRS – International Society of Hair Restoration Surgery, AAHRS – Asian Association of Hair Restoration Surgeons – Lingue Parlate : Inglese, Turco, Arabo, Persiano


Recensioni Ankara Saç Ekimi (Tripaesthetic)

Çetin Bozkurt
Çetin Bozkurt
08:55 17 Oct 21
Gayet başarılı bir operasyonla saçlarımı ektirdim doğal görüntülü acısız Saç ekimi için Muhammet hocayı tavsiye ederim.isteyene özelden eskisi yenisi şeklinde foto atabilirim.
Senai DİNÇ
Senai DİNÇ
16:55 15 Aug 21
Çok güzel ve ilgililer sac ekiminde ..sagolsunlar ama ekimden sonra adamlar da sıfır ilgi...sacima bakmadı bile ya....prp de her gittiğimde bi kez bile gelip başıma dokunmadı ve bakmadı.. Başımın ARKA kismi degil..tepe kısmı çok seyrek yapıldı...saçlar çıktıktan sonra bunu farkediyorsunuz özelliklede söylemiştim.....başka yerde tekrardan o boşlukları yaptiracagim..,.yaşadığım olay bu...gerçekten yazık o çektiğim acıya ..bu kadar..isin başı kadar sonu da önemlidir bence...bu kadar..
Ali ERKONASOGLU
Ali ERKONASOGLU
07:45 25 Jul 21
Saç çizgisi ayarlanırken ince ayrıntılar atlanıyor, donör bölge de saçınızı az kısa kestirdiğiniz zaman kafanızın arkası kel aynak kuşuna dönüyor, yakınıma saç ektirdim çok tavsiye edeceğim yer değil, üzülürsünüz kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. Fotoğraf eklerim moraliniz bozulur..
Ferhat Ozkan
Ferhat Ozkan
14:21 09 Mar 21
Tout d'abord, je remercie Muhammet Hocama à toute son équipe, la meilleure clinique d'Ankara pour la greffe de cheveux.
ido koc
ido koc
10:54 05 Feb 21
J'ai toujours reporté la greffe de cheveux pendant des années lorsque je suis tombé sur des plaintes dans des centres de greffe de cheveux sur certains sites Internet. Bien que j'ai un corps sensible, je dormais de temps en temps pendant la greffe de cheveux, je n'ai pas ressenti de douleur, ni avant ni après. Muhammad Hoca et son équipe sont vraiment professionnels. Ils étaient tous comme une famille, très chers, j'ai quitté le centre de greffe de cheveux Tripaesthetic très heureux. Même si cela fait 11 mois depuis ma greffe de cheveux, mes cheveux sont devenus touffus lorsque mes amis et mon entourage m'ont dit que j'avais 10 ans de moins. J'ai encore une fois compris que la qualité du centre capillaire Tripaesthetic est incontestable.Si vous êtes à la recherche d'une équipe professionnelle, ne regrettez pas d'avoir une greffe de cheveux au centre de greffe de cheveux Tripaesthetic les yeux fermés. Merci à Muhammad et à son équipe d'ici.
Arslan Şen
Arslan Şen
06:04 01 Sep 20
Dün 1 eylül saç ekim işlemim gerçekleşti çok iyiydim ve MUHAMMET ÖZGEHAN HOCAMDAN,TUĞÇE HANIMDAN VE BÜTÜN HOCALARIMDAN ALLAH RAZI OLSUN BENİMLE ÇOK İYİ İLGİLENDİLER DOKTAR,HEMŞİRE,BANA YEMEK GETİREN ABLA,SEKRETER ANEZTEZİ SIRASINDA EKİLECEK YERLERİN AÇILMASI SIRASINDA VE EKİM ESNASINDA İNTERNETTEN OKUDUKLARINIZA İNANMAYIN BENCE AĞRISIZ SIZISIZ BİR SÜREÇ İSTİYORSANIZ TABİKI TRİPAESTHETİC ALLAH BÜTÜN HOCALARIMDAN TRİPAESTHETİC EKİBİNDEN RAZI OLSUN🤲🤲 BEN ÇOK MENMUN KALDIM DOĞRU TERCİH TRİPAESHETİC 👍👍👍
Ali Kurt
Ali Kurt
16:04 26 Aug 20
22 şubat 2020 de muhammet hocaya saç ekimi yaptırdım ekim yapan arkadaşlara net bir bilgi veriyorum Benimle birlikte ekime gelen iranlı bir hasta vardı hasta ankara dışından eskişehirden geleceği için önceden kan değerlerini istemişler kan değerleri iyi olduğu için ekim tarihi benim ki ile aynı idi iranlı hasta yan odada ekime alimdi 5 dk sonra ise hastayı kaldırdılar nedenini sordum döner bölgesinin çok zayıf olduğu ekim olsa bile iyi bir sonuç alınamayacağını söylediler.İsteseler ekimi yapip parasini alıp basından sava bilirlerdiBirde ekime karar verdim ekim tarihi aldım kapora gönderiyim dedim ne kaporasi dendi Tuğçe hanımı tanımanızı tavsiye ederim sizi ikna etmek için çabalamıyor bütün sorularınıza net cevap veriyor ne zaman whatsapp dan yazsam 10dk içerisinde cevap veriyor Bir bugün prp ye gittim kaçıncı prp bilmiyorum bana prp niz bitti yada bu kadar prp niz kaldi denilmedi eminim ki bir sonra ki ay gene gideyim neden geldiniz denmez
Tripaesthetic Saç Ekim
Tripaesthetic Saç Ekim
10:30 21 Aug 20
Sayın Şener Kırmızı;Pandemi süresinde sizinle görüştük ve siz pandemi nedeniyle PRP' lerinize gelemediğinizi belirttiniz.Yaptıgınız yorumların hiçbir gerçekliği yoktur.isterseniz yazışmalarımızı yayınlayabilirim.Ödeme ile ilgili kısmı ise tamamen yanlış.Faturanızı PRP'ye gelmediğiniz için alamadınız.Saçınızla ilgili bir sıkıntınız varsa kliniğimize bekliyoruz.Sağlıklı Günler Dileriz.
Şener KIRMIZI
Şener KIRMIZI
06:47 15 Jul 20
Bu şahıslara olan ilk görüşmemde , diğer saç ekim merkezlerine göre fiyatlarınız yarı yarıya yüksek, neden, ne özelliğiniz var diye sordum.. Efendim dediler, biz saç ekimi gerçekleştirdikten sonra, sizi kapıdan çıkartıp göndermiyoruz, peşinizi pırakmıyoruz, saçlarınızın sağlığı ve v.s v.s. v.s... tüm sorumluluğu üstleniyoruz, takip ediyoruz. Yemin ederim bir kere arayıpta öldünmü sen diye sormadılar, corona virüs dolayısıyla falan bende gidemedim, Prp lerin kaldı yapılmadan. Fatura kestiklerini söylemelerine rağmen Faturayı dahi kestiremedim. Parayı farklı bir bayanın hesabına havale ettirmişlerdi. Belkide onu da fatura kesmemek için yaptılar.. Şahsi fikrim, bana göre beş para etmezler. Bunların yaptığı her şeyi fazlasıyla ankara gibi bir yerde neredeyse yarı fiyatına yapan, bir sürü hastahane var.. Pahalı olması kaliteli olacağı düşüncesi ile insan bazen aptallık yapabiliyor...
Erkan Sezer
Erkan Sezer
14:36 21 May 20
Öncelikle Tripaestetic bünyesinde çalışan herkese çok teşekkür ederim. Saç ekimi yaptırdığım gün hepsinin yüzündeki gülümseme beni çok güzel motive etti. Tuğçe hanımla ilk görüşmemiZden kısa bir süre sonra çok doğru bir yerde işlem yaptırdığımı anladım. Muhammet bey ve ekibi gerçekten bu işin ehli. Kesinlikle tavsiye ederim.
ismail Karaoğlu
ismail Karaoğlu
11:50 14 Mar 20
Kesinlikle herkeze tavsiye ederim gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz muhammed hoca ve ekibi gerçekten çok başarılı ve yaptığı işin arkasında bu kadar olur demiyorlar memnun kalırsınız
Nurettin Yuksel
Nurettin Yuksel
13:38 13 Feb 20
Çalışanlar mükemmel güler yüzlü samimi. Bir yıldızı lokasyon dan kaybetti eski konumuna çok daha iyi bir yerdi
Abdulkadir Gör
Abdulkadir Gör
03:06 22 Jan 20
Henüz ektireli 2-3 gün oldu. Başlarda ağrısız sızısız olacak dendiğinde inanmamıştım, sonuçta kafada sayısız delik ve iğne. Ancak aradan geçen zamanda herhangi bir şiddetli ağrı hissetmedim. Tek sorun Ekim sonrası uyku, sürekli sırt üstü ve seyahat yastığı ile yatmak. Uykunuzu alamıyorsunuz. Saçlar şimdilik çok güzel görünüyor. Umarım 1 yıl sonra daha iyi olacaktır.
En Kolay
En Kolay
15:06 21 Jan 20
Bugun hocayla gorustum gercekten cok sempatik cok guven verdi bana...ekim yaptirirsam kesinlikle baska yer dusunmem...
Dr.Muhammet ÖZGEHAN
Dr.Muhammet ÖZGEHAN
19:59 02 Nov 19
Saç ekiminde yüksek standartlar saç dökülme tedavi merkezi
Voir les autres avis

Approfittate di una
pre-diagnosi GRATUITA!

Su richiesta e senza
alcun obbligo da parte vostra.

Consultazione gratuita al 100%. Analizziamo la vostra situazione, le vostre esigenze e aspettative. E stimiamo il budget necessario per : Volo + Hotel + Taxi + Chirurgia.

In ogni momento, si rimane sempre in totale controllo del processo. Serenità totale.

 

 

Modifica / Reclamo / Segnalare un errore?

‍👩‍⚕ Richiedi un preventivo ➡️