Memorial Atasehir Hospital

Memorial Atasehir Hospital Istanbul

Il Memorial Atasehir Hospital è specializzato in cure dentistiche, chirurgia estetica, PMA / IVF e impianti per capelli. Fondata nel 2008, questa clinica accreditata da JCI si trova a Istanbul, in Turchia. Vedi le recensioni dei clienti, le foto prima/dopo e chiedi i prezzi per gli interventi chirurgici all’estero. Compila il modulo per una pre-diagnosi gratuita. Risposta rapida.

Memorial Atasehir Hospital, Istanbul, Turquie

Memorial Atasehir Hospital fait partie du groupe Memorial Healthcare qui offre des services de soins de santé de bonne qualité conformes aux normes internationales. Les départements de l’établissement multidisciplinaire comprennent la chirurgie plastique et esthétique, la cardiologie, la neurologie, l’orthopédie, la gastroentérologie, la pédiatrie, la réadaptation, et l’obstétrique et la gynécologie. L’hôpital met l’accent sur les connaissances et l’expérience en matière de soins efficaces et efficients aux patients. L’hôpital dispose de plus de 140 lits, de cliniques externes et d’unités d’IRM et de tomodensitométrie dotées d’une technologie moderne pour mettre les patients à l’aise lors des examens radiologiques.


Specialità della Clinica :

Cure dentali
Impianto dentale
Apparecchio dentale
Corona dentale
Impiallacciatura dentale
Consulenza in odontoiatria estetica
Ponte dentale
Controllo dentale
Consulenza odontoiatrica
Invisalign

Chirurgia Estetica
Aumento del seno
Liposuzione
Rinoplastica
Brachioplastica
Sollevamento del seno
Ascensore cervico-facciale
Sollevamento del corpo
Impianti mammari
Ricostruzione del seno
Alza glutei
Impianti per glutei
Riduzione del grasso
Ginecomastia
Sollevamento del collo
Otoplastica
Consulenza di chirurgia plastica
Sollevamento della coscia
Trattamento delle rughe
Addominoplastica
Abbassamento della prima linea

PMA / FIV
Inseminazione artificiale
Congelamento degli ovociti
Fecondazione in vitro – Fecondazione in vitro
Consultazione FIVET

Impianto di capelli
Trapianto di capelli

Memorial Atasehir Hospital vi offre :

Trasferimento dall’aeroporto
Alloggi per famiglie
Prenotazione del volo
Wifi gratuito
Prenotazione alberghiera
Servizi di interpretazione
Lavanderia
Guida turistica
Telefono in camera
Camere private
Riabilitazione
Strutture religiose
Precauzioni alimentari
Servizi di traduzione
TV in camera


Città : Istanbul – Paese : Turchia – Fondato nel 2008 
Certificazioni : JCI Accredited – Lingue Parlate : Inglese, Tedesco, Turco


Recensioni Memorial Atasehir Hospital

Gizem Ferhat
Gizem Ferhat
10:09 24 May 22
Tamamlayıcı sağlık sigortası ile kardiyolojiden randevu aldım bizzat hastaneden ve hastane bana o kadar hekimden sadece sigorta geçmeyen doktordan randevu yazıyor ben bunu malesefki muayene sonunda belli miktar ücret karşılığı talep edildikten sonra söyleniyor diyorum neden bu doktora yazdınız o zaman birşey denmiyor arkadaşımızın hatası deniyor tamam efor testi yapın dıyorum tekrar muayene olunması gerekir deniliyor e benım muayene hakkımı boşuma yiyorlar sonra 500 küsür paramı alıyorlar telafi asla yapmıyorlar sap gibi kalıyorsunuz
Ayşegül Yıldırım
Ayşegül Yıldırım
07:49 22 Apr 22
Muayene olduğum doktorlar hep çok iyiydi. Ancak hem giriş hem katlarda bankolardaki çalışanlar çok ilgisiz. Bankoya yaklaştığınızda tek kişi siz olsanız da biri kafasını kaldırıp "Nasıl yardımcı olabilirim ?" diye sormuyor. Masayla ilgilenmek isyemeyen ve masanıza doğru bakmamaya çalışan garsonlar gibiler. İşlemlerinizi yaparken sizinle göz teması kurmuyorlar. Sizinle mi konuşuyor yoksa telefonu çaldı da kulaklığı ile başkası ile mi konuşuyor anlayamıyorsunuz. Personelin mutsuz çalıştığını düşündüm. Bu kadar değerli doktorların çalıştığı bir hastanede bence hastayı karşılama ve yolculama önemsenmesi gereken bir konu.
Tuğba Kahraman
Tuğba Kahraman
08:49 08 Apr 22
Annemin ameliyatı dolayısıyla hastanenizde bulunduğum süre içinde, Kadın Doğum bölümünde çalışan doktorlarınızdan Mesut Polat ve Parvana Saitova hocalar, hemşirelerinizden Zeynep Çatal ve Ebrar Hanımın ilgi, yakınlık, yardımseverliği ve güleryüzlülüğü için çok teşekkür ederiz.Hasta güvenliği konusunda büyük bir özveriyle, odaları tek tek dolaşarak bizi bilgilendiren Ebru Tabak hanıma çok teşekkür ederiz. (İsimde hata olabilir.)Aynı süreçte, çarpıntı ve panik atak şüphesiyle Kardiyoloji bölümünde bizimle ilgilenen doktor Güçlü Dönmez Hocamıza teşekkürlerimizi sunarız.
Çisem Burcu Gürbüz
Çisem Burcu Gürbüz
17:17 04 Mar 22
Dahiliye bölümünden hizmet aldım allianz sigortam olduğunu muayeneye girmeden provizyon almalarını rica ettim asla yapmayıp terslediler ki acıbadem gibi bir hastane bile önden provizyon alıyor çıktığımda inanılmaz bir ödeme ile karşılaştım , sigortamın bana söylediğinin 3 katını ödettiler. Kimliğimi vermeme rağmen soyadımı yanlış yazıp yanlış fatura kestiler sigortamdan geri ödeme de alamıyorum . Doktor tanı kağıtlarını bir türlü bankoya yollayamadı ekran bozukmuş yarım saat bekledik. Parayı ödedikten sonra defalarca söyledikten sonra doktorun benden istediği tetkik kağıtlarını alabildim. Asık suratlı personel ve yönetimsel sorunlar yüzünden asla tavsiye etmeyeceğim bir hastane .
Erhan Cat
Erhan Cat
10:20 01 Mar 22
Saat 22:30 civarı antikor testi için gittim. Test sonucunun erken çıkması önemliydi. Banko da 6 saat, kan alınırken 12 saat ve 13.saat sonunda test sonucum çıkmadı diye çağrı merkezi aranınca , sonuçların normalde 24 saatte çıktığı bilgisi verildi. Çağrı merkezi aranınca, ilgili birime aktarma sonrası nedense hat kopuyor. Hastane sitesine yazdığınızda, olumsuz yorum olmaması için aranıyorsunuz ama Hastane yönetimi , sağlık hizmetinden çıkıp, ticaret hizmetine yönelmiş. Önce testi alalım, ne zaman çıkarsa yollarız.
Fatma Nur Çağatay
Fatma Nur Çağatay
12:47 16 Feb 22
Rhinoplasti ameliyati oldum 9. Katta vip odada kaldım. doktorum çok başarılı bir doktor ameliyatım da başarılı geçti lakin. Hemşireler çok ilgisizdi. Oda konforluydu fakat odanın konforu ameliyattan çıktığınızda Orderda yazan ilacı yapmayan hemşirelerden dolayı hiçbir işe yaramıyor maalesef ! Hemşirelere Orderda yazan ilacın yapılmadığını ben hatırlattım! Hemşirenin adı Ayşegül çakır. İşinde bu kadar berbat olduğunu düşündüğüm insanları böyle kurumsal bir hastanede nasıl çalıştırıyorlar asla anlamış değilim. Bu yorum da burada kalsın.
Sevgi İnözü
Sevgi İnözü
23:25 26 Jan 22
26 Şubat gecesi oğlumun ateslenmesi nedeniyle gittik. Danisma da Ecem Hn. guleryuzlu bir şekilde karşıladı. Her konuda yonlendirmesi, sorularımıza verdiği cevaplarla kendisine ayrıca teşekkür ederiz. Islemlerimiz yapılırken hemşire ablamiz hemen guleryuzlu bir şekilde müdahale etti. Hiç beklemeden direkt olarak doktorumuz muayene etti. Doktorumuz da çok iyiydi. Sakin olması bizi telaslandirmadan muayene sonucunu en ince ayrıntısına kadar anlatmasi ve ilgisi muhtesemdi. Hepsine tek tek tekrar teşekkür ederiz. 12 yıldır ailecek tedavilerimiz için tercih ettiğimiz tek sağlık kurumudur.
Serdar Güngör
Serdar Güngör
21:48 21 Jan 22
Web sitenizde anlaşmalı kurumlara "Allianz Sigorta Tamamlayıcı" diye belirttiğiniz için randevu alıp geldik, danışma camlarına Tamamlayıcı sigorta geçmiyor yazısı asmışsınız sadece iki branşda geçiyormuş 800 küsür tl muayene olmak için indirimli fiyat verildi. olmadan geri döndük taksi ile gelip döndük 160 tl ve zamanımızı bir hiç için harcadık yazık günah. "Allianz Sigorta Tamamlayıcı" yanına parantez içinde bazı branşlarda geçeri yazsanızda mağdur olmasak.
Bulent Ozunaldim
Bulent Ozunaldim
19:13 14 Jan 22
PCR testi konusunda hızlı hizmet sunuyorlar.Ancak test için kullandıkları mekan ve odalar, salgın hastalıklar konusunda çok özensiz veya bilgisiz kişiler tarafından hazırlanmış görünümde. Onlarca kişi, aralarında pozitif olan, öksüren, hapşıran kişilerle aynı dar koridorda sıra bekliyor. Test alınan odalarda hastalar arasında bir havalandırma, vs düzeni yok. Sizden önce odaya öksürerek giren hastanın ardından, bir dakika sonra girip maskenizi açıyorsunuz. Bir sağlık kurumuna yakışmıyor bu düzen...
Can Yalcin
Can Yalcin
07:46 12 Dec 21
Yurtdışı uçuşum için PCR Testine ihtiyacım vardı. Devamlı Havaalanlarında 250TL’ye yaptırıp 2-3 saat sonucu bekliyordum. Bu nedenle havaalanına 4-5 saat erken gidiyordum. Memorial Hastanesinde aynı testi 170TL’ye yaptırdım. 5 saat sonra test sonucu e-nabız’da Türkçe ve İngilizce olarak göründü. Garanti olsun diye hastane gidip kaşeli-imzalı sonucu aldım. Bu arada bilginiz olsun bana test sonucunuz çıktı diye sms gelmedi. Kendim e-nabız’ı kontrol ettim. Not: Test çubuğunu boğazınıza, burnunuza sokarken itiraz etmeyin. Eğer bu işlemi (örneği yeterli alamazlarsa) iyi yapamazlarsa sizi tekrar çağırırlar. Bu zaman kaybını da dikkate alarak erken gidin ve görevliyi azarlamayın.
Bilal DÜZENLİ
Bilal DÜZENLİ
08:37 10 Dec 21
Check Up hizmeti almıştım. Hastane; binasıyla, altapısıyla, personeliyle, doktoruyla ve hizmet kalitesiyle beğenimi kazandı. Herşeyin tıkır tıkır işlediği, çalışanların hizmet odaklı olduğunu söyleyebilirim. Haliyle fiyatlar da biraz yüksek. Anlaşmalı özel sağlık sigortası olanlara tavsiye ederim. Bulunduğu yer biraz sıkışık, otopark problemi var fakat check up için ücretsiz vale hizmeti vardı.
Saadet Yigit
Saadet Yigit
07:41 09 Dec 21
Pazar günü cocuğumu ateslendiği için götürdük, sadece 1 dr vardı ve bu dr hastanenin değil dışarıdan tedarik edilen bir dr du. Daha önce her zaman hastane dr ları nöbetçiydi. Çok uzun bekledik. Dr zaten cok yorgundu hemsire yoktu(baska hastalarla ilgileniyordu). Bogazında hafif kızarıklık var dedi gönderdi 2 gün sonra hırıltı başladı kendi dr umuza gittik çocugumuz zature olmus. Yani o kadar yogunluga yanlıs teshis konulması cok normal. Memorialsın sen kendinizi toplayın lütfen..bu 2. Kotu acil deneyimimdi burda..memnun kalmadık.
eda ak
eda ak
16:55 02 Dec 21
Ne yazsam bilmedim ki, 3.5 aylik hamileydim sanciyla zar zor acile gittim, malesef wc de dusuk yaptim, bebegi alip patolojie vermek yerine ki onceden konusulmustu bu mevzu, temizlik personeli yanlışlıkla sifonu çekti, dava acmaktan eşimi zar zor vaz geçirdim, ne olur dilendi ne bir şey, açılan damar yolu zaten fotoğrafta görüyorsunuz, taburcu işlemi ödeme yapıldığı halde 2.5 saat sürdü, anlayacağınız rezalet.
Yusuf Bayramoğlu
Yusuf Bayramoğlu
11:33 28 Nov 21
Pazar günü devlette beklemesin çocuklarım diye PCR testine getirdiğim ama bir saat beklediğim kurum. Gişedeki görevli kadın elinden geleni yaptı ama Kurumsal olarak aksayan bir yanı var. Muayene için bekleyenleri saymıyorum, en son gelenlere 2 saat 7 kişi diyorlardı.
Canan Kural Varol
Canan Kural Varol
05:56 26 Nov 21
Kadın doğumda Parvana hanım , çocuk pediatride Eda hanım olduğu için 5 yıldız veriyorum. Her ikisi de 5 yıldızdan fazlasını hakediyor.
Boris El Turco
Boris El Turco
17:57 29 Oct 21
Aksaklık yaşadığım bir hizmet için bana 10 gün içerisinde iban hesabıma ücret iadesi yapılacağı söylenmişti,10 gün geçti ve iade yapılmadı,bunu çağrı merkezine bildirdim ve 29 Ekim günü ücret iadesinin yapılmasının planlandıği söylendi,29 Ekim günü de iade ödemesi yapılmadı.
Zeki Öner
Zeki Öner
15:32 27 Oct 21
Merhabalar Annem Konya şehir hastanesinde covid geçirdi covid bitti ancak intersitisyel akciğer hastalığı başlangıcı oldu.Buradaki doktor eve çıkacak diyor ancak annemin hala tedavi ihtiyacı var getirmek istiyoruz. Alma durumunuz varmı özel ambulans ile gelsek acil dönüş yaparmisiniz
Tamer Hirca
Tamer Hirca
08:34 26 Oct 21
Kompakt bir hastane. Her yere yorulmadan ulaşabiliyorsunuz.İdari ve tıbbi personelin hasta odaklı olması, basit rahatsızlıklarda bile farklı uzmanların katkıda bulunması, merkezi konumu, görüntüleme cihazlarının kalitesi gibi pozitif gözlemlerim oldu.
mehtap arabacı
mehtap arabacı
01:29 18 Oct 21
Ağustos sonundan beri defalarca oğlumu Atasehir Memorial Hastanesi çocuk hastalıkları bölümüne burun tıkanıklığı, geniz akıntısı ve hirilti şikayetleri ile muayeneye getirdim, üstelik iki farklı doktorla dönüşümlü muayeneye şeklinde ( çünkü ikisi de ayrı ayrı tam tatmin etmemişti bizi), ancak ne yazık ki bebegimde tam bir düzelme olmadı. Geçen hafta rutin aşılar için sağlık ocağına götürdüğümde hiriltiyi farkedip önce muayeneye ettiler, ciğerlerde olmadığı için sağlık ocağındaki doktor sadece bir burun sprey önerdi ve çocuk daha 3. Gününde tüm şikayetlerinden kurtuldu. Şuanda sorguluyorum yaklaşık 1.5 ay hastanenize gittim geldim ne faydası oldu diye. Üstelik birinin verdiği ilaci digeri kullanmayalım, bu yaşlardaki bebek için uygun değil deyip kestirdi. Bu durumda acaba ben hangisine güvenmeliyim? Ayrica biri demir vitamini verelim diyor, digeri yok 6. Ay tamamlandıktan sonra kan testi sonrası diyor, yine başka bir konu ek gıda biri başla diyor digeri 180gunun dolmasını bekleyelim diyor. Anlıyorum bireysel fikir farklılıkları olacak tabi ki ama benim çocuğum kobay mi birinin reçete ettiği ilaci digeri yok henüz uygun değil diyor. Neden bunlar dip dibe odalarda oturup birbirlerinden bu kadar habersiz? Bu bahsettiklerim konuşma esnasında değilde elime yazılı yazılı olarak verilseydi soluğu çoktan adliyede almıştım. Biz niye hastanenize gelerek zamanımızı ve paramızı boşa harcadık, acaba bunun bir açıklamasını yapar mısınız?
Fulya Atik
Fulya Atik
07:58 10 Oct 21
Esim check up sonrasi kahvaltisi icin ugradigi starbucks standinda kaba personelin kotj nuamelesi ile karsilasmistir. Hali hazirda sirasini beklerken siranin kandisine geldigi anda bayan personel siradan islem aldigini ve arkaya gecmesi gerektigini cirkin ve unursamaz bir tavir ile dile getirmistir. Esim ne oldugunu anlamadan arkaya gecmis ancak yine de neden boyle bisey yaptiklarini sordugunda diger musteriler onayladilarfq kendisni inandirabildi. Kahvalti kartini verdi ancak bu seferde siz bufeden secin deyip bir sonraki musteriye bakmaya devam etti. Artik esim tepki verdide soguk sandivic ve soguk icecegini alabildi. Servis rezalet ve bu sikayetimizi memorial danismaya ilettigimiz de de pek orali olmadilar yonetime iletiriz deyip feedback icin iletisim bilgisi bile almadilar. Bu tutumla piyasada tekabet etmeniz zor.
SEVİNÇ ŞANLI
SEVİNÇ ŞANLI
12:26 01 Oct 21
Ameliyat saatini 5 diyip yatış saatini 3 olarak bize söylediler.Odanın temizlendiği “Biz size haber vereceğiz”diye söylenip 4.30’da biz sorarak müsait oldugunu öğrendik.5’te olan ameliyata 8’de alındı.Otopark bölümü rezillik yürümeye bile sıkıntı çekiliyor.3 yıldızıda güleryüzle davranan,bizle ilgilenen hem gece vardiyasında hem de gündüz vardiyasında yatış odaları yerlerinde olan,sağlık çalışan arkadaşlara verdim.
Gokalp Tanyeri
Gokalp Tanyeri
11:05 27 Sep 21
Bebek arabası ve tekerlekli sandalye için uygun değil. Kapıdaki valeler arabaları insanın bile geçmesini engelleyecek şekilde park ediyor. Sürekli söylüyorum otoparka götürün arabaları girişte arabanın ne işi var.
Yavuz Özsöz
Yavuz Özsöz
20:45 22 Sep 21
Geçen yıl olduğu gibi Almanya dönüşünde PCR testi yapmamiz gerekiyordu. Geçen yıl Şişli Memorialde rahat bir şekilde testimiz yapıldı. Bu sene Ataşehir Memoriale gittik eşimle, bize yine kolaylık içinde yardımcı olundu. Özellikle Mehdi Kaan Topcu beyefendiye teşekkür ediyoruz yardimseverliği için.
Baris Toprak
Baris Toprak
12:50 19 Sep 21
Pazar günü çocuk servisine geldik, bir buçuk saat bekledik doktoru görebilmek için, kuyruk uzuyordu. Özel hastane özel hastane olarak hakkını vermeli hem hastaların hem de doktorun, serviste sadece bir doktor vardı, doktorlara da yazık...
enver cifci
enver cifci
11:38 13 Sep 21
Acil bir durumunuz varsa gitmenizi tavsiye etmem, 2 yaşında oğlumu acil olarak götürdük bağırsak sıkıntısından dolayı , önce ateş olmamasına rağmen covidli hastalar bölümünü yönlendirdiler , orası ateş olmadığı için polikliniğe yönlendirdi, poliklinik ise yine ateş olmadığı için acil olarak değerlendirmedi ve randevumuz yok diye beklemeye aldılar, neden beklediğimizi sorduğumuzda cevap ateşi 36,5 oldu, oysa 2 saattir acı çekip ağlayıp tuvalete çıkamadığı için müdahale edilmesi için getirmiştik ve söylediklerine göre 2 senedir her ay düzenli olarak getirdiğimiz doktorumuz beklesinler demiş o yönlendirmiş, bir daha oğlumu kapısından sokmak istemiyorum tabi ki doktorumuzu da değiştireceğiz.
İlker Aydın
İlker Aydın
12:30 05 Sep 21
Burun ameliyatı oldum vip oda yattım bi aklam çok güzel oda güler yüzlü çalışanlar hemşireler görevliler herşey güzeldi odalar kullanışlı temiz ve steril hastane sgk yok kalabalık yok güzel teşekkürler 🙏
Corleone
Corleone
04:16 31 Aug 21
Online muayeneme doktor katılmadı. 2,5 saat bekledikten sonra başka bir güne erteleme talep edildi. Kabul etmedim ve 14 gündür hala geri ödemem yapılmadı, muhattap ta bulamıyorum.
Batuhan Güvem
Batuhan Güvem
13:52 15 Aug 21
Alman menşeili Covid 19 ikinci doz aşı olması için annemi 12.8.2021 tarihinde Memorial Ataşehir Hastanesi’ne götürdüm. Götürmeden bir gün önce hastaneyi aradım ve yaşından dolayı annemle ilgilenmelerini rica ettim. Sağolsunlar beni kırmadılar ve tam istediğim gibi hem annemi aşı olması için bekletmeyip ona öncelik tanıdılar hem de onunla çok alakadar oldular. Aynı hastanede ben de daha önce ikinci doz Alman menşeili Covid 19 ikinci doz aşı olmuştum. Gerek karşılama bankosundaki personelin gerekse bana aşıyı yapan hemşire hanımın tutum ve davranışlarından dolayı hastaneden çok memnun ayrıldım. Personel eğitimli, güler yüzlü, saygılı ve kibar. Hemşire hanımın eli de hem çok hafif hem de kibar ve güler yüzlüydü. Başta Banu hanım olmak üzere annemle yakından alakadar olan tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.
Gokhan Turhan
Gokhan Turhan
08:23 06 Aug 21
Covid testi deneyimim tam bir felaketti. Randevum olmasına rağmen 1 saat içeride, yüzünde maske olmayan insanların arasında bekletilmek mi dersin, randevu sonuçlarını almak için bir gün sonra tekrar hastaneye gelip aynı sıraya girmek zorunda olmak mı dersin, nerden bakarsan fiyasko. Devlet Hastanesi'ne gidin, en azından paranız cebinizde kalır.
DENİZ COŞKUN
DENİZ COŞKUN
21:12 05 Aug 21
Biontec asisi için 5 ağustosta randevu aldım günler öncesinden asiya giderken yolda mesaj geldi sağlık bakanlığının tedarik sorunu nedeni ile asi uygulayamıyoruz tekrar ileri tarihe randevu alın doğal olarak yeni randevu aldım...Ama öğrendim ki asi randevulu hastaya vurmuyormuş ama sistemsel hatadan dolayı banna yanlış sms gelmiş ve bu hatadan dolayı maaalesef ben aşımı geç bir tarihe almak zorunda bırakılsın...Bu kadar önemli bir konuda nasıl bu kadar duyarsız ve hata yaparlar hala anlamış değilim...
Emine Türkoğlu
Emine Türkoğlu
08:36 03 Aug 21
02.08.2021 tarihinde hasta olarak başvurduğum hastanede banko personeli saatin geç olması sebebiyle özel sigortamdan işlem yapmak istemeyerek beni ücret ödemeye mecbur etti. Sanki zorla bağlayarak çalışıyormuş gibi muamele hiç yakışmadı. doktorlar iyi ama banko personeli ilgisiz .
seval oztarhan
seval oztarhan
13:34 28 Jul 21
Kesinlikle uzak durulması gereken bir ticarethane. Kırık şüphesiyle Ataşehir acile gitmek zorunda kaldım. Sadece bir film çektirmek istedik ama muayene ücreti almamız gerekiyor dendi. O durumda akşam saati peki dedik film çekildi. Herhangi bir kırık yok. Çocuk parmağı kımıldatamadığı için bir atel takarmısınız dedik. Takılan atel tam olarak aşağıdaki resim. Günün sonunda ödediğim fatura;590 TL muayene ücreti400 TL film18 TL atel587 TL ateli parmağa takmak?Şaka gibi bu ateli parmağa geçirmek için 587. Bize ateli vermeleri yeterliydi.Bu fiyata itiraz ettiğimde de sadece %20 gibi rakamı iade edebileceklerini söylediler. Tüm şikayet hakkımı sonuna kadar kullanacağım.Bunun adı sizce nedir? Sanıyorum hepimiz biliyoruz.Hastane yorumuma cevap vermiş. Bizimle detayları paylaşın diye? Sizinle paylaştım zaten ? Siz de %20 ücreti iade etmeyi teklif ettiniz. Ciddiyetsiz laf olsun diye yazılmış otomatik cevap
Erol Kakecioglu
Erol Kakecioglu
17:35 01 Jun 21
Ben de ilk etapta yorumları okuduğumda biraz şaşırdım doğrusu, daha iyi yorumlar bekliyordum.Ancak kendim gelip ameliyat olup bir gece yatıp ertesi gün ayrıldıktan sonra Memorial Ataşehir Hastanesinin performansına hayret ettim, çünkü hiçte bazı yorumlarda kötülendiği gibi değildi. Mükemmel bir oda, mükemmel bir servis ve iyi motive olmuş çok yardımcı ve güleryüzlü personel. Bence birçok Avrupa ülkesinin üzerinde bir performans, yani herkese tavsiye ederim.
koray karaca
koray karaca
14:21 28 May 21
Hanno detto che l'appuntamento che ho preso due settimane fa su Internet non ha incontrato nel sistema e hanno detto che ti ho bloccato domani, anche se sono 11 giorni. Quando ho chiamato quando il messaggio dell'appuntamento non è arrivato, hanno detto che il nostro insegnante è molto impegnato domani, non venire. non chiedere
Ozgur Cagri Kadirdag
Ozgur Cagri Kadirdag
16:23 22 May 21
Hasta ilişkileri diye bir bölümü var ancak olmasa daha iyi. Çözümden uzak suçlayıcı hal ve tavırlar bir daha Hastanemize gelmeyin diyorlar resmen. Hastaya müşteri olarak bakmaları zaten doğru değil ama hadi onu geçtim müşteri odaklılıkta sıfır, çok yazık. En üst merciden şikayet başvurularımı yapacağım.
Mehmet Bakkaloglu
Mehmet Bakkaloglu
12:27 26 Apr 21
Je viens pour un contrôle depuis des années. Mon idée principale est de faire les examens et de voir s'il y a quelque chose de flagrant. Malheureusement, quelle que soit la qualité des examens, la dernière fois qu'il vous examine et interprète les résultats donne l'impression d'un commentateur forcé qui est toujours fatigué de son travail. Interprétez-le vous-même, comme si vous écriviez sur du papier ...J'ajouterai un peu plus d'attentes de sérieux pendant la période Covid pour le contrôle de cette année.En entrant par la porte, je me sentais comme un centre commercial à l'exception d'un feu précipité.Utilisation de l'ascenseur pour 2 personnes entre les étages avec 5 personnes en compagnie d'un patient consultant.Arriver 15 minutes avant le rendez-vous et attendre près d'1 heure m'a semblé manquer de sérieux.
Nevsen Kaplan
Nevsen Kaplan
20:19 25 Apr 21
Je pense que c'est l'un des rares hôpitaux à respecter les règles Covit 19. Le seul problème est que les prix sont élevés car non couverts par une assurance.
Evrim Yigit
Evrim Yigit
12:13 02 Apr 21
Je peux dire que le seul endroit où nous pouvons faire confiance à leurs médecins. Les frais de voiturier sont chers, mais ils ne fournissent pas un mauvais service. Il y a beaucoup de difficultés à aller et à revenir de l'hôpital à plusieurs reprises. Nos médecins Fırat Tülek et Cem Demirel sont au cœur de nos cœurs. Je voudrais également remercier M. Özer Soylu.
BUNRA KUMRA
BUNRA KUMRA
18:30 26 Feb 21
À la demande du médecin du service d'urologie, une échographie du système urinaire a été réalisée, les reins ont été déclarés propres. le rein droit et 1 cm dans le rein gauche. Les deux tailles de rein sont très différentes, évidemment toutes les valeurs indiquées dans le rapport se sont avérées très différentes.En nous appuyant sur Memorial, nous sommes allés faire tous les examens et avons payé tout un monde d'argent et avons rencontré un tel résultat qui nous a rendus tristes et surpris. Je préfère cela à leurs médecins, mais je n'ai jamais d'examen.
Memet Ozbay
Memet Ozbay
21:21 01 Dec 20
Problemin çözü için ; doğru adres:Üst yönetimdir .Bir yıldızlı yorumları yazanların muhatap olduğu kişiler.Hastane üst yönetimi tarafından incelemeye alınmalı.Performansı düşük olanlar ayıklanmalı.Eğer bu konuya eğilmiyeceklerse,yakında batarlarLütfen Daha önce bu hastaneye gelen herkes yorumunu yazsın.Gerçek aydınlansın.Sadece mır mır etmek nafile.Herkes oyunu kullanmalı.Amerikalılar ve ileri devletler hep böyle yapar.
Serap GÜNEY
Serap GÜNEY
20:27 11 Nov 20
C'est un hôpital propre et bien rangé, mais les salaires sont extrêmement élevés.Je pense que le patient hospitalisé pour 1 jour a demandé 40 lires même pour une simple injection même si nous avons une assurance privée pour payer le salaire d'un employé, vous payez déjà au moins 25 lires de stationnement devant lui, donc même si vous entrez dans la porte avec de l'argent, c'est un bel hôpital Je souhaite que les installations et les prix soient améliorés
Fargo qtum
Fargo qtum
13:13 12 Oct 20
J'y suis allé la semaine dernière.le médecin est bon, l'infirmière est mauvaise sauf 1-2, et surtout les autres personnels sont complètement signalistes, je dis où j'ai un patient dans sa chambre, je dis, où est sa chambre, des mots de guérison, des regards impliquant de ne pas sortir de la chambre, à l'admission, l'assiette à gâteaux dans sa main, la responsable à la bouche de la dame sur la table d'appoint Vous allez à la table suivante, vous allez à la table suivante, pourquoi vous m'avez dirigé, il y a un égaré à l'hôpital. Vous dites que la voiture intéressante est la mienne. C'est très intéressant. En bref, la qualité de leurs médecins est synonyme de leur visage et de leur eau
Sare Sönmez
Sare Sönmez
09:16 09 Oct 20
Nous avons eu un rendez-vous avec le Dr Egemen du service d'urologie le lundi 28 septembre à 13 h 00. Nous avons été très satisfaits du médecin, merci.Mais le personnel travaillant à la caisse n'était pas intéressé, nous avons signé les documents à la sortie, nous avons donné le permis de conduire comme carte d'identité. J'ai dit que je suis allé et j'ai dit pourquoi vous ne m'appelez pas et ne me prévenez pas, nous n'informons pas la sécurité, nous recherchons la sécurité.
Cem
Cem
13:12 22 Sep 20
J'ai été extrêmement satisfait du service que j'ai reçu et du médecin, mais malheureusement, les détails auxquels vous ne faites pas attention en raison de l'indifférence de votre personnel non soignant nuisent à votre image. Vous avez fait une zone fumeur là-bas, d'accord, bien, ne l'avez pas devant l'hôpital, mais c'est plein. Cette situation neutralise complètement votre écriture sur la porte "Il n'y a pas de patient corona dans notre hôpital, soyez à l'aise, allez". Tout le monde se respire la fumée, vous n'êtes pas intéressés. Au fait, votre service d'envoi de rapports du centre d'appels à l'adresse e-mail est nul, les amis réceptionnistes de l'hôpital peuvent dire "Vous pouvez le voir sur notre site Web" jusqu'à ce qu'ils passent au centre d'appels, c'est plus facile pour tout le monde. Oh au fait, c'est aussi un joli détail que vous avez mélangé les rapports MR, je vous souhaite un succès continu.
Deniz Ulusoy
Deniz Ulusoy
10:54 18 Sep 20
Les prix sont chers.
murat şengen
murat şengen
04:21 01 Sep 20
Saçma sapan uygulamalar yapan hastane,dogum zamani esimin ile doguma girebiliyorum beni alabiliyorlar ama yatan hasta odasina alamiyorlar ayrica o kadar covid testi bilmem ne testi yapmalarina ragmen her yerde duyaracagim sikayetim var
Günay Yorgancıoğlu
Günay Yorgancıoğlu
01:27 23 Aug 20
Acil servise şiddetli karın ağrısı ile gittim. Daha önce kistim olduğu için, ağrımın kistten olduğunu düşünmüştüm. Acildeki hemşirelere bunu iletince 6. Kat kadın doğum uzmanına yönlendirdiler. Doktor hanım önce beni dinledi. Çok ağrım olduğu için hiç rahat değidim. Beni sakinleştirdi, sonra muayene etti. Ağrının kaynağı kist değildi, apandisit olabileceğini söyledi . Beni acilen Cerrahi̇ bölümüne gönderdi. Cerrah muayenesi, tomografi sonrası acil ameliyata alındım. Apandisit patlamak üzereymiş. Operasyon sonrası sağlıklı bir şekilde taburcu oldum.Erken teşhis hayat kurtarıyor. Doktor hanım sayesinde Gerçekten o kadar hızlı gelişti ki her şey, ama teşhis ve tedavi de o kadar hızlı idi.Beni özenle dinleyip tanımı koyan kadın doğum hekimi doktor Parvana hanıma ve ameliyatımı yapan doktor Fatih hocaya çok teşekkür ederim. Bu zor günlerde bizlerle ilgilenen sağlık çalışanlarına teşekkür ederim.
Ferda Şallı Çekinmez
Ferda Şallı Çekinmez
09:09 22 Aug 20
Her defasında hiç şaşırtmıyor bu son gelişim. Geliyorsunuz zaten genellikle doktor muayenesi için bekliyorsunuz illa bir sarkma oluyor. Hadi diyelim olmadı geldiniz doktor tetkik yazdı diyelim mutlaka doluyuz şimdi gidin yarın gelin bilmem ne. Aşırı fiyatlardan bahsetmeye gerek var mı bilmiyorum. Ama sürekli gidip gelip dolaşacak kadar vaktiniz aceleniz yoksa tercih edebilirsiniz. Ben daha doktorlarının yazdıkları tetkikleri aynı gün hallettiklerini görmedim. Aşırı yoğınlar güya. Alt üstü çekecekleri bir film 1 2 saat içerisinde halledemiyorlar illa git gel yapacaksın. Şikayet edersen de zaten dinleyen yok. Hasta ilişkileri sıfır. Bi daha hiç bir zaman tercih etmem zorunlu kalmadıkça.
Memorial gurup hospital
Memorial gurup hospital
22:12 21 Aug 20
نعمل بجهد كبير ومتواصل على مدار الساعة في خدمة ورعاية ومعالجة المرضى وهذا واجبنا مستشفيات ميموريال MEMORIAL GURUP HOSPİTAL MÜDÜRÜ DR FADI SEMIR BITAR
uğur kurşun
uğur kurşun
20:51 16 Aug 20
Ticarethane hastanin ateşi neden kaynaklı teşhis edemediler hastanin durumuyla ilgilenmekten çok şu tenkit su kadar su bukadar tutuyor
Sema Genç
Sema Genç
19:24 11 Aug 20
Çok temiz hastane uzun zamandir gidiyorum özellikle kardiyoloji bölümü doktorum bahadir dagdeviren herkese tavsiye ederim mükemmel bir doktor
Fatih Us
Fatih Us
01:04 25 Jul 20
Eşim yabancı uyruklu olduğundan onun kolay iletişim kurabilmesi için bir hekime ihtiyacımız vardı. Araştırmalar sonucu Parvana hanımı buldum. Rusça ana dili gibi mükemmel konuşması, sıcak yaklaşımı, ilgisi, profesyonel yaklaşımınından ilk muayenede memnun kalmıştık. 9 ay hamilelik takibimize Memorial Ataşehir Hastanesinde doktor hanımla devam ettik. Eşimin en büyük hayali idi doğal doğum yapmak. Parvana hanım bu konuda bizi çok destekledi ve çok şükür bir problem yaşamadan 40 hafta 2 günde kızımız Melisaya kavuştuk. O anı bize yaşatan değerli doktorumuza eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız Parvana hanım. Hem takipler sırasında, hemde doğumda Eşime birebir destek olan doktorumuzu Rusça konuşan hekim arayan herkese tavsiye ediyoruz. Memorial Ataşehir hastanesi tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Melisa&Tanya&Erdem
saadet usta
saadet usta
08:09 17 Jul 20
Sıradan bi hizmete fahiş fiyatlar. Randevulu olmama rağmen elli dakikadır bekledim ve lütfedip bi açıklama dahi yapılmadı. Covid önlemi diyerek abarttıkları bi durum yok. Sokaktaki gibi herkes maskeli sadece. Tavsiye etmiyorum !!!
Hatice Sezin Akyürek
Hatice Sezin Akyürek
16:52 13 Jul 20
Acil serviste kredi kartı ile temassız ödeme yaptım çekmedi denip şifre ile yeniden ücret alındı fakat 2 kez çekim yapılmış. Yapılan yanlışı düzeltebilmek için acil servis dahili numarasına telefon ettim, problemimi söyler söylemez telefonu suratıma kapattılar. Üzerine defalarca aramama rağmen açmadılar. Benden çekilen küçük bir miktar fakat daha büyük bir ücret de olabilirdi, yaklaşım çok yanlış.
VK Kaz
VK Kaz
14:17 26 Jun 20
Спасибо доктору Cem Demirel, 9 лет лечилась в разных клиниках мира от бесплодие, много попыток ЭКО в Казахстане, в Европе, в Корее. Как то сидела дома и смотрела на карту мира, почему то открыла именно Турцию. И начала с интересом изучать их медицину. Так познакомилась с координатором клиники Мемориал Ольга. Блогодаря Ольге я окончательно выбрала эту клинику, за что Вам спасибо большое! У нас с мужем родилась прекрасная дочь! Доктор Большое спасибо за Ваши старания и знания, за Ваши усилия и советы, за Вашу доброту и понимание, за Ваш профессионализм и мастерство. Вы — замечательный доктор и я желаю Вам помочь еще многим семьям, получайте в качестве награды улыбки близких и уважение окружающих.
Eray Ayan
Eray Ayan
08:32 23 Jun 20
(GÜNCELLEME: Hasta ile rutin kontrol hastalarını ayırmışlar. Bu düzenleme için tebrik ederim)Pediatri katında hasta olmayan sadece aylık kontrole gelen bebek ve çocuklar için ayrı bir bekleme alanının olmaması büyük handikap. Çocuğumuz hastaneye sağlam gelip hasta çıkabilir
URFANSOY Film
URFANSOY Film
12:38 16 Jun 20
Covid 19 testi için gittik 6 - 24 saate sonuç çıkcak dediler 24 saat sonra gittik bize 48 saat sonra gelin dediler yarın da uçağmız kalcak
batuhan dilmen
batuhan dilmen
20:16 03 Jun 20
DEDEMİ CHECK UP için götürdük sapa sağlam gittiği hastanede şimdi yoğun bakıma aldılar.Potasyumu düşürmek için verilen serumdan sonra tansiyon şeker kalp ritmi herşey bozuldu ve yoğun bakıma alındı .Daha fazla bişey yazmaya gerek yok artık işin sonunda yanlış ilaç mı? yanlış serum mu? yanlış test mi herşey çıkıcak !!!
Naz Kaya
Naz Kaya
19:52 17 Feb 20
Merhabalar, 06.01.2020 tarihinde Memorial Ataşehir Hastanesine gitmiştim sinir sıkışması nedeniyle. Prof. Dr. Hakan HANIMOĞLU tarafından muayene edildim. Bana boyun fıtığı teşhisi koydu. Bu süreç içinde bana emar, img çekildi ve bunu sonucunda boyun fıtığı teşhisi konuldu. Daha sonra Ağrı Anestezi Dr. Ebru Önöz’e, Prof. Dr. Hakan HANIMOĞLU tarafından yönlendirildim. Orada boyun fıtığına yönelik 4 seans iğne tedavisi uygulandı. Bu süreç içinde 9.700 TL para ödedim. Yaşadığım ülkeye döndüğüm zaman, kendi doktoruma gidip muayene oldum, Ataşehir Memorialda çekilen emar,img’in cd’sini doktoruma gösterdim ve beni nöroloji uzmanına yönlendirdi. Bu muayene sonucunda, sinir iltihaplanması kanısına varıldı. Yani bana yanlış teşhis konulmuştu Ataşehir Memorial hastanesinde. Daha sonra uzman beni fizik tedaviye yönlendirdi. Şuan iyiyim. Fakat Yaşadığım yerdeki doktoruma bu durumu anlattığım zaman, bana Türkiye Ataşehir Memorial Hastanesinde yapılan muayenenin tutarının fazla olduğunu ve yaklaşık 4000 Tl tutacağını söyledi. Şuan ben İsviçrede yaşamaktayım ve Türkiyedeki hastanelerin, İsviçreye göre daha az maliyetli olması gerekirken tam tersi bir durum yaşadım. Tamamen para odakli, doğru teşhis koymada problemlere sahip olan ve insanları sömüren bir hastanedir. Hiçbirine hakkımı helal etmiyorum. Kesinlikle gitmeyin!!!
Александр Бондарчук
Александр Бондарчук
21:49 04 Feb 20
Меня зовут Лилия Бондарчук и я бесконечно благодарна моим врачам: лор-онколог Ramazan GUN, пластический хирург Alp ERCAN, невропатолог Hakan HANIMOGLU, анестезиолог Emre, которые сделали мне очень сложную большую операцию и удалили большую опухоль.делать такую операцию отказывались врачи Украины, Белоруссии, многие врачи в турецких клиниках, но эти врачи из Мемориал Аташехир взялись за эту тяжелую операцию и провели ее максимально успешно и спасли мне жизнь!Я благодарна нашей переводчице Ольге Федоровой за профессионализм , отзывчивость и доброту!
Uluc Ozcu
Uluc Ozcu
14:47 15 Jan 20
Kozyatağı Carrefour'un arkasında yer alır. İki bloktan oluşuyor A ve B bloklar olarak. hastanenin içinde girişte solda starbucks var. Bunaldığınız kahvenizi orada içebilirsiniz, skype'ten toplantı yapabilirsiniz vs vs... hemşireler ve doktorlar hastaların sağlığı ile yakından ilgililer.
Tan B. Kurtcebe
Tan B. Kurtcebe
20:58 05 Oct 19
Acil Servis’e karnımdaki sancıyı göstermek in gitmiştim, acil servis doktoru doğru telhis koyarak acil bir duruma zamanına müdahale edilmesini sağladı. Hemşiresinden doktoruna herkes tarafından yakın bir ilgi ve güleryüz ile karşılandım. İki gece boyunca çok iyi bakıldığımı hissettim, hepsine teşekkür ederim.
zura miminoshvili
zura miminoshvili
17:17 01 Dec 18
Bobrek satma sans var mi?
Voir les autres avis

Approfittate di una
pre-diagnosi GRATUITA!

Su richiesta e senza
alcun obbligo da parte vostra.

Consultazione gratuita al 100%. Analizziamo la vostra situazione, le vostre esigenze e aspettative. E stimiamo il budget necessario per : Volo + Hotel + Taxi + Chirurgia.

In ogni momento, si rimane sempre in totale controllo del processo. Serenità totale.

 

Modifica / Reclamo / Segnalare un errore?

‍👩‍⚕ Richiedi un preventivo ➡️